www.sudzibas.lv LOKA SUDZIBAS ATSAUKSANA

LOKA - SUDZIBAS ATSAUKSANA

16.decembri es uzrakstiju par so salonu sudzibu.
Sodien sanemu zvanu no meistares Simonas, kura bija loti nobedajusies par so sudzibu, jo, ka izradas, iemesls, kpec vina nevareja mani pienemt, bija loti nopietns un attaisnojoss.

Saprotu, ka esmu savos secinajumos kludijusies un man ir zel, ka del ta ir jacies visam salona LOKAS kolektivam.

Velejos savu sudzibu izdzest, bet, diemzel, tas seit nav iespejams, tapec rakstu atvainosanos sada veida.

Ludzu saprotiet, ka savu 16.decembra ierakstu veicu dusmas un ka ne Simona, ne citi meistari tur nav vainigi.
Vajais posms sini gadijuma bija administratores izteiksmes veids, bet man apsolija, ka tiks parrunati varianti, kados turpmak pieklajigi un bez sadam graujosam sekam, administratore informes klientus par vizites atcelsanu, ja tada bus nepieciesamiba.

Esmu parliecinata, ka salona strada profesionali meistari ( par to saubu nemaz nebija, jo pie Simonas esmu griezusi matus un man loti patika ) un vini godpratigi strada, tapec es pati turpmak nekadi neveicinasu salona LOKA neslavas celsanu un klientu aizbiedesanu. Drosi ejiet ari jus - ar rezultatu busiet apmierinati un pret jums izturesies labi!

Protams, sis ir uzskatams piemers, cik loti svarigi ir veikt profesionalu personala atlasi un izveleties piemerotu kandidaturu (es seit domaju administratoru), ka nevar jebkurs but uznemuma seja un mute... Man zel, ka del sadas kadra nepiemerotibas ir radusies tik lieli parpratumi un nesmukumi...

Ne uz vienu neturu launu pratu un novelu, lai veicas! Lai nak jauni klienti un aiziet priecigi, un atgriezas!
Piedodiet, ka ta sanaca, ka sanaca!
Sorry,
Linda.