Loguveikals.lv - Slikts serviss

Tika pasūtīti logi, par ko samaksāts tika priekšapmaksā 100% apmērā, izgatavošanas laiks tika pateikts 3 nedēļas, ar ko ŗēkinājos. Pagājušas 5 nedēļas, logu vēl nav. Katru otro dienu zvanot piegādes vadītājam Robertam, atbilde seko viena un tā pati: "ražotājs no Polijas vēl nav atvedis kravu. '' katru reizi pēc mūsu sarunas, solās, ka nākamajā dienā atzvanīs, bet pēc 7 mūsu sarunām, atzvanījis neviens nav. Visu laiku aizbildinās, ka redziet poļi kavējās, tādi viņi redziet vai ir, viņi nesteidzās u. Tml. Konkrētu datumu par piegādi nevar pateikt, visu laiku aizbildinās!
Noteikti neiesaku sūtīt šajā firmā logus, īpaši, tad ja rēķināties ar kādiem termiņiem.
Serviss un termiņi ļoti zem kritikas!

L

M Makleods 14.06.2020

Serviss un termiņi ļoti zem kritikas!

Viss ka iepriekš jau cilveks rakstija man identiska situācija

N nepatikkrapnieki 09.07.2020

Tāda pati situācija. Visi būvdarbi ievilkušies. Sakiet, kā situāciju atrisinājāt? Saņēmāt?

M Makleods 09.07.2020

Naudu dabuju atpakal tikai pec piedraudesanas ka versisos pateretaju aizstavibas biroja... Pasutiju citur un logi jau gatavi pec nedelas...

N nepatikkrapnieki 09.07.2020

Paldies. Nāksies darīt tāpat. Prieks ka atrisinājās situācija vismaz tādā veidā.

N nepatikkrapnieki 09.07.2020

Kur pasūtījāt pēc tam, kur ir tik labs serviss?