Logi Plus - Krāpšana

15.08.2018. Pasūtījām logus šajā kantorī, lai tiktu veikta priekšapmaksa, meistars, zibenīgi, tai pat dienā atbrauca logus nomērīt! 17.08.2018. Atnāk rēķins, kurš jāapmaksā 50% apmērā no summas (346.57. €) , apmaksāts rēķins tiek tai pat dienā, pretī solījums 3-4 nedēļu laikā, logi būšot ielikti. Pēc četrām nedēļām, rakstot menedžerim, tiek pateikts, ka logi vēl gatavojoties. Pēc piecām, ka meistari esot šausmīgi aizņemti un neesot laika. Tā tieku barota ar solījumiem mēnesi! Pagaisnedel pasaka, pirmdien vai otrdien logi būšot!, par cik, izvēlējāmies demontāžu veikt paši, logi tiek izņemti. Zvans menedžerim—joprojām neesot, kurš ieliek logus bet sestdien no rīta tas noteikti tikšot izdarits. Ir svētdiena, menedžeris no vakardienas jau, vienkārši, ignorē manas ziņas un zvanus, solītu meistaru numuru nav atsūtījis! Lieliski, jau nedēļu dzīvojam bez loga koridorā un guļamistabā! Neiesaku sūtīt logus no šī uzņēmuma, lai cik laipns arī nešķistu menedžeris! Noteikti būsiet zaudētāji!

07.10.2018

Papildināts Logu nav 10.10.2018

Paldies menedžerim, kurš, šodien, PATS, ieradās nomainīt logus! :)