Logi Plus - Krāpšana

Lai noslēgtu līgumu par pasūtījumu, SIA ''LOGI PLUS'' projekta vadītāja Aleksandra Masloša pieprasīja samaksāt līguma avansu. Pēc mana jautājuma, cik minimāli jāiemaksā avansā, un kāds dokuments to nosaka, A.Masloša teica, dokumenta tāda neesot, bet bez iemaksas līgumu neslēgšot. Iemaksāju 350.00 Eur, par ko saņēmu čeku. Mājās tikai ievēroju, ka uz čeka ir nākošās dienas datums. Paejot līguma izpildes termiņam un pagaidot vēl pāris dienas, piezvanīju A.Maslošai. Sarunā varēja saprast, ka cilvēks neseko līdzi noslēgto līgumu nosacījumiem un izrādīja pilnīgu vienaldzību ko labot. Skatot 29.08.2017. Smirnovas kundzes www.sudzibas.lv ierakstīto sūdzību par augstākminēto SIA, nāku pie secinājuma, ka līgumu nosacījumu neievērošana ir ierasta prakse. Viņus arī nebaida līgumā noteiktais niecīgais soda procents. 30.08.2017. SIA pārstāvja atbilde uz Smirnovas kundzes sūdzību parāda attieksmi pret klientiem - ''daļēji piekrītam Jūs sūdzībai, bet nepārdzīvosim, ja turpmāk neizmantosiet mūs pakalpojumus''.