www.sudzibas.lv LNĪPA Biedrība, LNĪPA pārvaldnieks sia krāpšana, slikts serviss, demagoģija

LNĪPA Biedrība, LNĪPA pārvaldnieks sia - krāpšana, slikts serviss, demagoģija

sia LNĪPA pārvaldnieks reģ. 2014.pamatkapitāls 3€ , pieder Vitoldam Peipiņam. LNĪPA biedrība-2009.g arī reģistrēta tajā pašā adresē. LNĪPA - asociācija ir izdevusi sertifikātus, kas derīgi tikai ,,asociācijas iekšējai lietošanai,, (ministrijas formulējums), tā nav akreditēta Izglītības ministrijā. Tātad sertifikāti faktiski bezjēdzīgi (sk.kom).

R Rūdolfs Briedis 26.01.2019

Saskaņā ar uzņēmumu reģistra datiem gan sia, gan biedrība LNĪPA reģistrētas vienā dzīvoklī Rīgā, Kojusalas ielas 25 namā. LNĪPA (asociācijā) saskaņā ar lnipa.lv uz 2019. janv ir virs 100 biedru, bet nav biedru saraksta, toties ir ,,melnais saraksts,,)) jocīgi gan. Nav uzrādīti arī asociācijas reģ. dati. Mūsu nama pārvaldniece Ludmila Koroļova , medmāsa pēc izglītības arī ir saņēmusi LNĪPA sert 035 - esot izsniegts balstoties uz viņas darba pieredzi. Tas viņai ,,ļauj,, pārvaldīt vairākus daudzdzīvokļu namus, nereģistrēties pārvaldnieku reģistrā , nereģistrēt pārvaldītos namus, nerunāt valsts valodā, nevest Mājas lietu , neslēgt līgumus ar namu dzīvokļu īpašniekiem un dzīb, ignorēt sūdzības. Neiesaku izvēlēties LNĪPA un konkrēti Ludmilu Koroļovu par pārvaldnieci. Intrigas, apmelojumi, nepatiesas informācijas par veiktiem darbiem izplatīšana, paviršas atskaites, pārvaldnieces izbļaustīšanās dzīvokļu īpašnieku sapulcēs jums garantēta, ja izvēlēsieties Koroļovu, kura ,būdama ,,ļoti kompetenta,, LNĪPA sertificēta, pieaicinās izcilu demagogu juristu Peipiņu par konsultantu nevis algos kārtīgu sētnieku/apkopēju, kurš(-a) namam ikdienā nepieciešams visa gada garumā. Savukārt Vitolda Peipiņa atrādīšana Latvijas TV radīja maldīgu iespaidu potenciālajiem klientiem par viņa kompetenci un ieinteresētību kvalitatīvi strādāt. Daudzi nožēlo, ka pieaicinājuši šo speciālistu sk. sūdzības. Starp citu, mēs viņu neaicinājām, viņš pats kaut kādā dīvainā veidā atnāca komplektā ar paša nosertificēto Ludmilu Koroļovu))). Pievēsiet uzmanību LNĪPA atbildības līmenim - 3 € (sk.pamatkapitāls) a s o c i ā c i j a s ! , tās bosa ,,cienīgi,, . Godprātīgs pārvaldnieks būtu ieinteresēts reģistrēties un reģistrēt savu namu reģistrā. Nopietna asociācija lepotos ar saviem biedriem un padarītajiem darbiem nevis rakstītu ,,melno sarakstu,, (citiem vārdiem asociācijai nelojālo saraksts, kas šoreiz nedara kaunu sarakstā nonākušajiem).