www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

Vēlos padalīties ar informāciju, kas ir saistīta ar lmt mājas internetu. Pēdējas 2 nedēļas lmt internets ir sliktāks par sliktu, lmt nepilda sava līguma saistības, vai nespēj izdarīt tās. Maksāju 25.98 eur mēnesī, solija man ātru internetu, bet izrādās ka viena persona, vienu video, ne labākā kvalitātē nevar noskatīties, jo nepārtraukti jāgaida, kad ielādēs video. Zvanu 2 nedēļas uz lmt, vienīgais ko spēj atbildēt, pārslogots tornis un uzlabojumi nav gaidāmi.

W

B Bens24 03.02.2018

Ko pīkstēt no lieka?! Ja noteikti vajag ātru internetu, jāizmēğina konkurentu piedāvājumi. Man ir LMT internets telefonā, mājās Lattelecom optika. Viss rullē.

K Kkk88 03.02.2018

Ne visiem ir iespējams pieslēgt Lattelekom optika...

J John Doe 19.02.2018

Man tāda pati situācija. Diemžēl Lattelecom vai Baltcom, šeit (mazpisēnos) nav un nebūs.

B Bens24 03.02.2018

Āfrikā arī bērniem trūkst ūdens.

L Liene Savcenkova 27.02.2018

Mums ar mājas internetu viss kārtība un labi iet.Vajag jaudīgu pc vai telefonu tad nekas nekarās...

J John Doe 04.03.2018

Wut? kāds sakars PC un telefona jaudai ar interneta ātrumu? ja interneta ātrums ir ~300 kbps tad ari viņš būs tāds neatkarīgi no tā kāds pc vai telefons.

F Feldmans 04.03.2018

Man ir tarifu plānu BRĪVĪBA EIROPĀ VIP par EUR 60. Jūtos nikns, jo tas bremzēja tā, ka normāli nespēju atbildēt citiem e-pastus. Pat filmas pārtrūkst.