www.sudzibas.lv LMT Slikts internets gan pilsētā gan laukos

LMT - Slikts internets gan pilsētā gan laukos

Labdien! Vēlos sūdzēties par Lmt interneta ātrumu un kvalitāti. Tadad dzīvojot Liepāja ar Lmt internetu vakarā dabunu knapi 3mbs. Tas bija kamēr īsti nepamainīju rūtera novietojumu tad nedaudz uzlabojās tagad ir pa dienu 20mbs un vakarā ap 10mbs. Tas ir sviests! Es ar bites internetu telefonā dabūju kautkur līdz 20 mbs ar 4g un ar 4g+ kautkur līdz 45mbs. Nerunājot pat par tele2 tajā vieta ar kuru var dabūt līdz 70mbs. Vēl arī ir ar interneta ātrumu problēmas pat laukos ārpus Liepāja kautkur 27km. Tur bāzes stacija ir burtiski 1-2km attālumā no turienes kur uzturos tur testējot lmt internetu dabūju kautkur 15-17mbs maksimāli ko izspiedu ir 40mbs. Ber tajā pašā vietā un laikā ar bites un arī ar tele2 internetu ir vienkārši kautkadas 3 reizes ātrāks par lmt bite ir kautkur no 110-130mbs un tele2 ir kautkur no 115-140mbs. Tas ir daudz ātrāk nekā lmt. Domāju ja pilsēta nav tik ātrs internets tad laukos būs bet ne kļūdījos un vīlos. Kad uzrakstīju lmt man atbildēja kad viņiem nav nezināmā informācija ka bitei un tele2 visur ir pāri 100mbs un kad viņi neko šija konkrēta vieta (laukos) neko nevar uzlabot. Tas ir traki. Kad prasīju par pilsēta par lmt internetu man vismaz normāli atbildēja ka mans rūteris visu laiku pieslēdzas noslogotākai lmt bāzes stacijai un nepieslēdzas tai kurai ir pietiekami resursi. Tāpēc arī noteikti neieteiktu lmt interneta ātruma ziņā un arī pašam ja ietu prom no bites diezvai skatītos uz lmt pusi bet drīzāk uz tele2 pusi. Galvenais ka pa mājas internetu Cena arī nav maza sākot no 15,98 mēnesi. Cerams kādam šī informācija noderēs! Vēl pievienošu attēlus kādi man ir bijusi ātrumi ar lmt mājas internetu un arī ka viņi man atbildēja uz e-pastu. Vienreiz protams no rīta dabūju pāri 20 un pat 45mbs. Bet tas tikai vienu reizi laimējās. Pirmie trīs attēli ir pa dienu kautkur ap 13. Un pārējie trīs ar labākiem ātrumiem ir fiksēti kautkur ap 8 no rīta. Un pēdējais attēls ir e-pasts ka viņi man atbildēja uz jautājumu par lmt interneta ātrumu noteiktajā vietā.

29.08.2020

A Artūrs Andžāns 29.08.2020

ja lmt ir problema jo man ar bij lmt prielos man bija nedauc bet ferma pat zona zuda interneta atrums zems un tagat man tele 2 nau nekadu problemu gan telefona izmantoju gan ari majas datoram idijals internets bezvada labs tiesam

M Max2020 29.08.2020

Paldies par komentāru! Un arī par atsauksmi par Tele2 un pieredzi ar LMT un Tele2. Lai jums jauka turpmāka diena!

Vagons Komā 30.08.2020

Ziepniekkalns bija paradzets dzivniekiem, tur ir skūti gorillas visur un Staĺina pipela, ko man, aizmigusam cilvekam atsukat.