www.sudzibas.lv LMT Slikti sakari

LMT - Slikti sakari

Jau vairāk par 10 gadiem zvanu vecākiem no ārzemēm katru dienu. Pēdējo pusgadu ar lielām grūtībām. Ārkārtīgi slikti sakari, vispār nav iespējams sarunāties. Viss burbuļo, mani nedzird. Mēģināju no citiem numuriem un operatoriem - viss tas pats. No tā secinu, ka sakaru kvalitāti nevar nodrošināt tieši LMT, jo mani vecāki izmanto šī operatora pakalpojumus. Jāpiebilst, ka katru reizi, kad es zvanu, viņiem uzrāda man kādus svešus numurus, kas man nepieder. Nezkāpēc ar Vācijas kodiem, kaut gan es Vācijā nedzīvoju.
Droši vien sakari Latgalē nav prioritāte šai kompānijai, un nekāda valsts jubileja šo attieksmi nekad nebūs spējīga mainīt. Diemžēl.

TasEsLV 22.11.2017

Ja TU maini operatorus un viss tas pats, neapsvēri domu ka:
1. vaina ir kur tu dzīvo
2. Tavs telefons vai vecāku telefons vairs nav darba kārtībā?
3. Vainīgs ir operators kurš nodrošina savus torņus pa vidu kur nestrādā ne Vācijas ne Latvijas tornis.
Kapēc uzreiz jāuzbrūk operatoram?
Vecākus tak citi var sazvanīt ne?

MacBeton 23.11.2017

Tu esi pajols!

A Anna0001 22.11.2017

Jā, konstruttīva atbilde un galvenais LAIPNA un PATĪKAMA! No latviešu valodas pazūda uzruna 'Jūs'?
1. Nē, es nemainu operatorus, tikai izmēģināju zvanīt no citiem operatoriem un pat no citiem telefoniem !
2. Nē, nav vainas manai dzīves vietai. Tā ir trešā megapole Eiropā. Ar sakariem te ir lieliski.
3. Es normāli pelnu. Man ir labs telefons. Manu vecāku telefoni arī ir labi. Vietējas sarunas ir diezgan normālas.
4. Citi torņi mani neuztrauc. Jūs sniedzat pakalpojumus, ne es. Uztraukties vajag jums, jo jūs nevarat sniegt pakalpojumus pienācīgi, jums vajag regulēt šo "torņu" jautājumu.
Ja vēlreiz kāds man atbildēs tādā garā, kā iepriekš, mana rīcība būs savādāka. Rūpjīgas un familiāru toni nepieļaušu.

C critical thinker 22.11.2017

Ko tad Tu darīsi? sūdzēsi mūs tiesā, ka tīmekļa komentāros Tev 'tev' pateica? :D

C critical thinker 22.11.2017

rādās nepareizi numuri, kaut kas burbuļo, vietējās sarunas normālas, burbuļo tikai no Tevis? gadījumā vecāki varbūt vienkārši negrib runāt, tāpēc izliekas, ka burbuļo :D

Oļegs Zatlers 22.11.2017

Bagata emigrante Anna no tresas lielakas megapoles sudzas. Visiem muti ciet, skaidrs? :D

K KMILLER 23.11.2017

TU esi aita, ceru, ka nekad neatgriezīsies šajā valstī. Un savu MEGAPOLI vari iebāzt kur saule nespīd. Žurka!

L Laika smiltis 23.11.2017

PiedodIET, bet TasEsLV JŪSU AUGSTĪBAI uzdeva patiešām konstruktīvus jautājumus!
Kas attiecas uz trešo lielāko megapoli Eiropā... Cerams, ka tur JŪS ieņemat vismaz kādas nozīmīgas (katrā ziņā vismaz trešās lielākās Eiropā) kompānijas prezidenta posteni nevis novācat sēnes vai tīrāt viesnīcas istabiņas (protams, sagaidu JŪSU "fui"par uzdrīkstēšanos kaut ko tādu paust) .