www.sudzibas.lv LMT plansete+jaudigais i-net

LMT - plansete+jaudigais i-net

Sveicinati.sakiet ludzu vai ir tada iespeja atdot atpakal lmt plansetdatoru ar visu to 3g meslu?protams plansete ir kredita,bet so 2menesu laika esmu stipri vilies ar to meslu,un tikpat lielu meslu internetu kas principa nestrada arpus rigas ka pienaktos.

K

Latviešu tautas 26.11.2013

Divaini... Es pašlaik stradāju no netbuka caur LMT 3G... No kurien Jus?

Likumsargs 26.11.2013

Ja neproti rīkoties, tad nevajag saukt visu par mēsliem!
Man parasti pārsteidz mūsu publika! Nopērk pašu lētāko variantu, bet pēc tam brēc, ka tas neiet, šis neiet, ātrums ne tāds! Ko tad gribi par 3Ls mēnesī!!!???

Latviešu tautas 27.11.2013

Kaut gan man ir LMT internets, bet nedomāju, ka tas ir biznesa optiskais pieslēgums.
======================================
Ne optiskais, bet psihiskais no Tvaiku ielas 2, Rīga... Raksta antizīnatniskas lietas, nathing special otrais...
Не оптический, а психический с Твайку 2... Пишут антинаучную ересь, нафинг спешил 2...

Ausainītis 27.11.2013

Ierēcu! Mobilais optiskais internets!

Latviešu tautas 28.11.2013

optiskais? KUR? http://www.lmt.lv/lv/internets-plansetdatora

Latviešu tautas 28.11.2013

Что за бред? Какой ещё оптический интернет?

. ....... 04.12.2013

atdot apakal nav iespejams. man tas pats variants ar portatiivo. panjemu par 1ls uz akciju- loti vajadzeja, lai eksus noliktu, samacitos, staciks uzkaraas. pec liguma noslesanas tik pazinoja, ka pec dazam dienam(jau) bus jasamaksa prma menesa maksa 30ls vertibaa. nu super- saucas piema iemaksa pa 1ls.
kompis mesls ar parspiletu 3x uzskruvetu cenu. jau piemaja menesi secinaju, ka manu majas wi-fi pat neuzrada vaairs, kaut sakuma gaja, usb ieejas ari nedarbijas, sak vel jukt pa daljam, atnaca valja ekranam apaksa. [slēpt]@ pec remonta nekas nemainijaas. nacas lietot usb modemu no lmt, kuram tas internets nu reti kad gaja, ja vel ar roku jatur lai ietu ieeja, pats modems ar nezkadel no karstuma saliecaas. pirku jaunu tik pa pilno maksu uzreiz. zb tas pecapmaksas.
beigaas aiznesu uz lombardu un pardevu, paradiju garantiju, bet kviti ne. savadak- datora nav, bet jamaksa ir.
ak, ja- ari ja kadu latu nesamaksa lidz galam, tad internetu nepiesledz visu menesi, reizem pat vairakus menesus pec kartas man vispar neta nebija, bet jamaksa ir par to ko neesi sanjemis! pasuiju vinjus nahuj un ne santima vairs nemaksaju- kada apkalposana un kvalitate, tada samaksa. lai iet un tiesajas, neko no manis nepiedzis. pedinji. ari menesa sakuma loti ilgi jagaida lai piesledz atpakal jauno menesi, ja vecaa ir parterets. pirmo nedelu nets neiet. ja pasuti papildus, tas ja izdodas pasutit, ad atnak nevis 1gb be parsimts mb, kas "izterejas" atrak neka patiesiba un ar katru nakamo pasutijumu arvien mazak atnak mb.

Latviešu tautas 05.12.2013

...! Vecit! To? ko tu uzrakstiji es nevaru saprast. Vai tiešam tu esi analfabets?..