www.sudzibas.lv LMT Netur patstāvīgu zonu Brasā

LMT - Netur patstāvīgu zonu Brasā

Daudz nebrīnos par stāstiem, kur Kandavā pie Benjamiņu muižas vietējie kāpj ābelē lai varētu pazvanīt: zona ir tikai tur. Nopirku AMIGO karti. Brasas rajonā nav zonas. Zvanu LMT. Atbild Zane:"Lai zvanot AMIGO" Kaut gan ZETCOM 100% pieder LMT, kura mājas lapā par AMIGO nav nepusplēsta vārda. LMT ne zonas, ne servisa ziņā nesacensties ar starptautisko telekomunikāciju flagmani TELE2.

V

L LMTmīlis 25.07.2011

Kādēļ gan lai pāķos būtu zona, jo visi tāpat no turienes tin makšķeres prom?

A A 27.07.2011

man gan tur zonu... jau entos gadus dziivoju brasaa!

H Haralds 13.10.2011

Brasas zonaa viss ir kaartibaa

V vilšanās 18.04.2013

Amigo nepieder LMT, bet sia ZetCom ir amigo īpašnieks, kas vienkārši izīrē torņu stacijas priekš sevis.

S smīkņa 18.04.2013

ZetCom pieder LMT.

V vilšanās 18.04.2013

ZetCom nepieder LMT, viņi vienkārši maksā LMT, lai varētu izmatot viņu stacijas un tehniku. Tas ir tā pat, kā visi mazie interneta provaideri, kas vienkārši izmanto par noteiktu īres maksu citu provaideru nodrošinātās tehnoloģijas, lai izplatītu savus pakalpojumus.

S smīkņa 18.04.2013

vilšanās, es tev vēlreiz saku - ZetCOM ir LMT meitasuzņēmums. Agrāk tā nebija, bet pāris gadus atpakaļ LMT nopirka ZetCOM: http://financenet.tvnet.lv/nozares/151780-zetcom_pievienojas_lmt