www.sudzibas.lv LMT izmēģinājuma internets

LMT - izmēģinājuma internets

neiesaku ņemt LMT izmēģinājuma modemu.. ja tiek pārtērēts atļautais 1 GB uz 2 nedēļām(!!!) un jūs nevēlaties pieslēgt šo internetu, tad Jums būs jāmaksā līgumsods- 40Ls!! tātad sanāk ka pa 2 nedēļām jāmaksā 40 Ls par ĻOTI lēnu internetu.
Neigrābjaties!!
Nezinu kā citur, bet Jelgavā netiek izskaidroti visi līguma nosacījumi, tā kā paši rūpīgi lasiet līgumu.

T ToAiga 11.10.2011

Tad labāk ņem Tele-2 internetu, kur par 5Gb jāmaksā 5, 99, un ir pieejams 3G un Turbo 3G.

A Alex 11.10.2011

Nav ko melot LMT maksā lētāk, kā Tele 2 un tie ir Ls 5 mēnesī.., un strādā labi!

T ToAlex 11.10.2011

To savu LMT modēmu tu vari izmantot kā vibratoru. LMT 3G tīkls ir tikai Rīgā. Tele 2, kad limits tuvojas maksimālajam, iepriekš atsūta īsziņu, nevis kā LMT, ieslēdz skaitītāju. Vispār no LMT pēdējā laikā visi pārcēlās uz Biti, jo lielāku appisēju par LMT Latvijā nav.

L Lauris 11.10.2011

Vot ka nav kauna melot, lmt modems strada praktiski visur tele2 un bites modems pat rigas robezas ne visur uzker tiklu, un pirms ko paraksti ir jaizlasa ligums nevis tik uzliek parakstu neuzzin nosacijumus un pec tam vaimana.

K Krotow 11.10.2011

Cik iznāk saskarties ar mobilo internetu Latvijā, nākas atzīt, ka šim sakaru veidam ātra datu pārraide ir laimes spēle. Viss atkarīgs no atrašanās vietas un kaimiņu skaita apkārt. Pierīgas ciematos un ārpus lielākajām pilsētām 3G reāli nav pieejams nevienam operatoram. Pat Rīgā 3G nav visur. Lai gan varam priecāties, ka caurmērā te mobilais internets iet salīdzinoši labi, uz dialup-a nevienam nav jāsēž.

K Krotow 11.10.2011

L Lauris 11.10.2011

Krotow vot man interesanti, kapec tad, man piemeram lmt modems normali uztvera 3g Talsos, vaj Skrunda, biju ciemos Erglos ari viss ok ar 3g, man liekas tu kaut kadu nepareizo internetu lieto, lietu lmt modemu jau 9 menesus un nereizi vins mani nav pievilis visur kur man vajag man uztver 3g internetu un es varu ar to normali darboties, vnk darbs ir saistits ar daudzs brauksanu pa Latvijas teritoriju un kvalitativs bezvadu internets bija svarigs, tika meiginats sakuma tele2 modems, ap lielam pilsetam puslidz lietojams, bite vispar par Riga man nevisur 3g uztvera, triatels bija ari normals bet cena ir loti lieta un modemu normali nesanak parvietot, labakais izradijas lmt, un jau gandriz gadu vins mani nav pievilis, un par 7 latiem menesi tas ir labakais sobrid variants, ko man sanak izmantot gan caur telefonu gan datora. Kolegis dzivo Jurmala tagad no lmt panema to 4g modemu, vinam tur tagad ir gandriz 60mbit privatmaja, preti lattelekoms vareja tikai 5 nodrosinat, t.k ja gribas normalu bezvadu internetu tad sobrid lmt ir labakais risinajums, turpreti vini man skiet vienigi piedava bezvadu internetu ar iespeju dabut tarifu bez gigabaitu ierobezojuma, kas cilvekiem kas dzivo laukos ir vieniga iespeja normali lietot internetu majas kur nav pieejami parastie operatori

L Lija 26.10.2011

Sveicinati Aiga, zeel ka neizlasiju Jusu zinu, un iegrabos tapat ka Jus! Ari dabuju samaksat par to sasodito LMT internetu 40 Ls par nedelu!!! Vienkarsi sausmigi!!!

P Pēteris 04.11.2011

Nezinu ko jūs pīpējat un vai ar smadzenēm draudzējaties, ka nespējat izlasīt līguma nosacījumus + iztērēt 1GB(Kas priekš testa ir vismaz 10x vairāk nekā reāli vajag). Man šeit tālā Latvijas nostūrī ir HDSPA+UMTS tīkls, vakaros ātrums 350-500 kb/sec, jeb 2, 5-4Mbits.

B BM 13.12.2011

Internets neiet pavisam, tachu diivaainaa kaartaa testa periodam pieskirtais gigs paarsniegts... :D Turklaat, lasiit liiguma nosaciijumus, ko parakstiet arii reizeem lietderiigi!

M Mustang88 05.02.2012

nenjemiet tak tos netus uz ligumiem, kas jus zabaki esat ja velaties njemt tad njemat prieksapmaksas mobilo internetu!!!

R Ratatouille 09.08.2013

Paņēmām 4G interneta rūteri testa periodam - 14 dienas... Pievienojām un pēc pāris dienām tas nedarbojās.. Tā kā bija arī iepriekšējais 3G rūteris, pieslēdzām to uz pāris stundām.. Darbojās. Pēc pāris stundām atkal pārslēdzām 4G, kurš atkal strādāja.
Labākais bija pēc tam... Saņēmām rēķinu, ka visu mēnesi esam lietojuši abus rūterus uz "pilnu klapi", kaut gan pēc testa perioda LMT solīja mums pārslēgt tikai 1 rūteri... Kad zvanīju un jautāju, kas notiek - LMT vienaldzīgi atbildēja, ka mēģinās skaidrot situāciju.. Rakstīju arī iesniegumu.. Domāju, ka viss OK. Nākamā mēneša rēķinā, atkal abi rūteri, kaut gan redzams, ka 3G rūteris neizmanto NEKO!!!
Pilnīga cūcība un krāpšana. Paši jau vainīgi, ka tik ilgi cietām, bet tuvākās dienas jāatmaksā mobilie telefoni, kas ņemti akcijā un JĀLAIŽAS uz Biti! Dariet to ātrāk arī Jūs! Citādi regulāri tiksiet krāpti, jo LMT nekaunībai šobrīd nav robežu...

R Ratatouille 09.08.2013

P pasolnahui 05.06.2014