www.sudzibas.lv LMT izkrpta nauda

LMT - izkrpta nauda

Man izkrapa naudu 200ls
kaa? es spleleeju cs 1.6 un gribeju dabuut [admin]statusu to var nopirkt par 3 ls bet es to gribeju kaut kaa nopelnii mekleju Skype [wos admin] 1 atradu un domaju ka buus istais vins teica ja palidzees ar koda testesanu es dabusu . vins iedeva man 2 numurus [ tie ir 90200203 un 90200205 ] ka jazvana uz katru numuru 3x un japierakta kots un jazvana katru stundu un kad pienaca kad teica kad tuliit dabusi [admin statusu] izgja no Skype un vairs nerakta velaak uzinaju ka numurs ir no internt lapas http://intim.lv/index.php?a=ZW58c2x1ZGluYWp1bWl8cmVhZHwxMXwxMHwxMTQxMTY= apaksaa tur ir es esmu loti izmisis ko lai daru ? pie kaa verstie?

G

T theUser 22.02.2010

kāds tam sakars ar LMT, ja pats zvani un uzķeries uz tādiem āķiem?? :D

B BM 22.02.2010

Vērsties pie ārsta. Bet lohs - tas iz uz mūžu!

G Gati? 22.02.2010

Bet Tu to kotu vismaz pierakstīji?
Ja Tev tas kots ir norakstīts varētu to iesniegt sabakai. Li atrod. Un atrastu ar!
Sabakas numurs ir 29 123 321.

Un vēl kas Gati. Kamēr tā Sabaka to Tavu norakstīto kotu meklē, Tu pa tam lāgam iemācies smuki rakstīt- gad domu saprotoši izteikt, gat valodas zīmes meistarīgi lietā likt. Un tad jau viss būs labi beigās.

H Hugo Djego 23.02.2010

Kots-jā :D,
Es gan domāju, ka būsi uz kādu sexa telefonu zvanijis un norunājis :D

P Po 23.02.2010

uz nākotni iegaumē un citiem arī...nepazīstamus nummurs pārbaudi caur www.numuri.lv ... un tas uz 90200203 uzraksta - Pakalpojuma nodrošinātājs - A/S "Telekom Baltija" un Numura pielietojums - Papildu samaksas pakalpojumi. Tātad maksas pakalpojums.

L lietpratējs 23.02.2010

Mjā... Smags gadījums... CS 1.6 gribējās statusu nopirkt, itkā kaut kur sūta īsziņas, pat nesaprotot kur, bet beigās, redzies LMT vainīgs! Nu sava stulbuma dēļ arī domā, kā mammai un papum paskaidrot Ls 200, - rēķinu par intim.lv pakalpojumiem! Vainīgs esi pats. Parādu piedzinēji jau izpurinās naudiņu :D

K Krists 11.10.2010

Paslaik man is pats Wos admin uzplijaas un es tagad mazliet ar vinu manikuleeju grivu redzeet ko vins man rakstiits ir baigaa domaa sito panemt uz aaki, bet nu tu esi mazliet stulbs ja uzticeejies ta pat vien vaig taadus ermu 405x prabaudiit...

M mo 21.01.2011

Pirmkārt, kādā sakarā mini LMT? Otrkārt, vainot vari tikai pats sevi, jo jābūt ļoti naivam, lai uzķertos uz tik acīmredzamu krāpšanas mēģinājumu.
Vienīgais, ko vari darīt ir vērsties policijā ar iesniegumu par krāpšanu.