LMT mājas internets - Krāpnieki

4g internets ļoti laba shēma Lmt, kā izmantot savu oligopola stāvokli Latvijā un nepildīt solīto. 2020. Gads, dzīvojam it kā nākotnē, bet internets no gada uz gadu kā bija slikts pirms 5 gadiem, tā ir tieši tik pat slikts tagad. Kā var nedarīt neko lietas labā, ja katru vakaru, kad lietoju internetu, tas nevar izturēt cilvēku pārslodzi un internets savā krāšņuma pilnībā nevar pārsniegt 1mb/s download ātrumu, kas ir kosmiski tālu no solītā. Vienkārši sakot, Lmt naudiņa ripo iekšā un viņi priecājas par savu klientu krāpšanas stratēģiju no gada uz gadu. Krāpniecība Latvijas lielāko uzņēmumu izpildījumā. Paldies par uzmanību!

Joe Rogans👽 02.02.2020

Fano vien tālāk par savu lmt, tele 2 klienti, jau sen tādas problēmas nepiedzīvo

N Noboby 02.02.2020

Tele 2 vispār vēl ir klienti? Varbūt arī tāpēc ir mazliet stabilāks, jo nav ko apkalpot

A aggdhhddjdll 04.02.2020

Atkarībā no pilsētas, Ventspilī tele2 4g ļoti švaks

BondsBonds 02.02.2020

Nav patiesība. Katru gadu palielinas pieprasījums pēc interneta apjoma. Ja pirms pāris gadiem 4k video nebija iespējams skatīties tiešsaitē bez raustīšanās YT. COM dēļ tad uz šo datumu viņu serveri lv lietotājem to sniedz. Tas pats ar mūziku, kļūst populāri augstākas kvalitātes servisi. Tāpat no vienas mājsaimniecības jau vidēji straumē2-3 ielārtas vienlaicīgi. Tā kā pat ar G5 labāk nepaliks. Tam ir domāts vadu internets.