www.sudzibas.lv LLU internets Nestabils interntets

LLU internets - Nestabils interntets

Labvakar!

Es vēlētos izteikt sūdzību par interneta stabilitāti Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) dienestu viesnīcās(kojās). Interneta ātrums ir pietiekams, bet stabilitāte ir vienkārši briesmīga. Citreiz internets pat nevar nosūtīt epastu pasniedzējiem, un nodot mājas darbus, jo internets ielago. Ir gadījies nokavēt nodošanas termiņu tikai tāpēc, ka internets vienkārši pazūd. LLU par tādu jautājumu atbild, ka jums taču viss kārtībā, kaut arī tā sistēma turas uz dieva vārda, Citreiz viņi atbild, ka priecājaties vispār, ka jums ir internets.
Es gribētu, lai kāds to uzklausa, un mēģina novērst šīs problēmas

C critical thinker 23.02.2017

ne jau šeit viņi uzklausīs

Aigars31 23.02.2017

jā.. izklausās galīgi čangaliski.. . pareizi būtu līksmojiet vai nu pavisam vecmodīgi.. ""dedziet"" bet viņi.- priecājieties .. esiet laimīgi .. jums jāatopas no šoka jo jums grib teikt ka ir pavisam citas probēmas kuras ir šokē'jošas... sapurinieties:)))

Latviešu tautas 23.02.2017

A lai viņi pakontrolē cik vispar no lietotājiem spēlējās internētspēles "FERMA" vai "CASTLE": bus pārsteigums...

adult surpraiz?

Latviešu tautas 23.02.2017

Aigars311 Tev tešam vajag psihiatra palīdzība!

Aigars31 23.02.2017

jūs laikam tiešām cienat izklausās to profesiju dikti . piesaucat uz katra stūra.. varbūt jūs rakstāt šo vārdu jo jums logopēds lika viņu atkārtot neskaitāmas reizes ? un esat kā uz sašvīkātas plates gramofonā? .. problēmas ar R? kuras katru rītu pamostoties atnāk kā cunami

"Es vēlētos izteikt sūdzību par interneta stabilitāti Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) dienestu viesnīcās(kojās)." - laikam jau kādi studenti, tāds internets "stabilitāte ir vienkārši briesmīga."
"Citreiz internets pat nevar nosūtīt epastu pasniedzējiem, un nodot mājas darbus" - eh, tehnoloģijas! Mums mājas darbi bija jānodod pašiem.
"Ir gadījies nokavēt nodošanas termiņu tikai tāpēc, ka internets vienkārši pazūd." - un kāpēc viņš nevarētu kopā ar studentiem aizskriet uz Rino picu iekost?
"kaut arī tā sistēma turas uz dieva vārda," - vai tad LLU ir arī teoloģijas fakultāte?

Aigars31 23.02.2017

pēdējā rindiņa :))) teh fak .. vai ir . hah blah ... jā = pazūd nenozimē neiet ... restartēt kastes arī nevienam nenāk iekšā prātā.. .labi ka tu man vairs nezodz.. manas rindiņas .:)) kiss kiss. bet nu es lasu ka neeesi vairs ne bez gumijas ap vēnu :)

Latviešu tautas 24.02.2017

Ja tīkls paredzēts mācību mērķem, tad KAKOGO HRENA atļauts izēja, nav filtru uz socialiem tīkliem un vietne, kur atrodās internēt-spēles?

A Ahhhh 20.03.2022

A jūs neesat iedomājusies, ka neesat vienīgā, kas pie tā interneta ir pieslēgusies? Ar to ir jārēķinās, ka visa dienesta viesnīca pieslēgsies pie viena interneta un tas var būt lēns vai pārslogots. Ņemiet tad savu rūteri līdzi