www.sudzibas.lv Līvu Akvaparks Trubu bojājums, veselības trauma

Līvu Akvaparks - Trubu bojājums, veselības trauma

Labvakar, bijām kādu labu laiku atpakaļ līvu akvaparkā ar draugiem. Braucu ar vienu no draugiem pa oranžo trubu, izpildot visas norādes, kā bija norādīts zīmējumos šļūcu. Trubā sasitu stipri galvu, draugam aptrūkās ūdens un visa mugura bija apsvilināta. Nākamajā dienā devos poe ārstu, un izrādījās, ka smadzeņu satricinājums, stiprs galvas sasitums un tūska pakausī, uzskatu, ka tas nav normāli! Salabojat savas trubas!

08.07.2019

D Dzintra Tabore 09.07.2019

Tās caurules pašas par sevi ir bīstamas - ja vicini rokas un kājas un neesi pareizi sagrupējusies pareizi, tad loģiski la var dabūt traumas.

M maza_princeska 10.07.2019

Kā teicu, izpildīju visu kā bija rādīts zīmejumos, ne kājās ne rokas pa gaisu gāja.

N N_Anita 31.07.2019

Labdien, ari es jūnija beigās biju Līvu akvaparkā un šļūcot pa dzelteno slidkalniņu, kas paredzētslietošanai bez pūšļiem saplēsu peldkostīmu un tagas rēta uz muguras, kas būs atmiņa uz visu mūžu. Iesniedzu sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Viņi atrakstīja, ka novēros situāciju un man ir tiesības pieprasīt kompensāciju. Lūdzu visus, kas arī guvuši traumas rakstit PTAC.
No Livu akvaparka administrācijas saņēmu atbildi, ka viņi lidzigas sūdzības nav saņēmuši un tā kā pēc negadījuma neesmu griezusies viņu medpunktā (es gan tādu nekur nemanīju) yad viņi pieņem, ka negadījums nav noticis pie viņiem.
Lūdzu, lūdzu, visus sniegt sūdzības PTAC un rakstot Livu akvaparka administrācijai!
Nākamajam citādāk tiks noskalpēta mugura!