Līvu Akvaparks - Trubu bojājums

Vakar, 27.08.2019. Apmeklējām Līvu Akvaparku ar draugiem. Vēlējāmies izmēģināt ''ekstrēmās'' trubas - sarkano un oranžo. Stāvējām rindā pie oranžās, glābējs teica, lai kāds nāk arī uz sarkano, jo pie oranžās esot ''pārāk daudz'' cilvēku. Labi, aizgāju. Braucot lejā jutu, kā kapitāli tiek nobrāzta mugura. Nobraucot lejā, teica, ka pat nedaudz asiņo. Jebkurā gadījumā nedomāju, lai cik stāvs nobrauciens būtu, ka pēc tā vēl ir normāli, ka mugura asiņo.
Lasot citas atsauksmes, izrādās, ka oranžajā trubā nereti tiek atsista galva un gūtas dažādas galvas un smadzeņu traumas, varbūt pat ļoti labi, ka nenobraucu caur to. Tagad jau vairs sūdzēties neko, bet šo rakstu ievietoju jūsu pašu pārdomām un drošībai.

28.08.2019

R

A aicis24 28.08.2019

Tā varētu būt,man, neatceros no kuras trubas, bija šortos pakaļā caurumi izrīvēti.Taka muguru līdz asinīm,ar nav problēmas norīvēt.

L livuakvaparks 31.08.2019

Par to, ka šortos pakaļā bija caurumi gan augšā, pie trubu sākuma, gan lejā ir uzrakstīts, ka peldkostīms var tikt bojāts. Taču par to, ka mugura norīvēta līdz asinīm ir ļoti rets gadījums, un ja tādas lietas arī notiek, uzreiz tiek piedāvāta medicīniskā palīdzība.

N Noboby 28.08.2019

Biju tur ļoti daudzus gadus atpakaļ. Situācija nebija tik traka, jo toreiz trubas vēl bija salīdzinoši jaunas bet tik un tā nobrāzt varēja visas maliņas. Gadiem ejot un visas sūdzības sniedzot no nu jau visticamāk tūkstošiem cilvēku nekas nav mainījies

A anitaN 28.08.2019

Lūdzu, milie cilvēki, rakstiet iesniegumus par notikušo Patērētāju tiesību aizsardzības centram. Nav pienemama situācija, ka cilvēki gust traumas un nekas nenotiek. Nesoties ar tādu atrumu lejā pa caurulēm var beigties arī ar smagākām mugurkaula traumām. Nav pieņemama situācija, ka cauru netiek veikta regulāra tehniskā pārbaude. Mums visiem reizi gadā ar automašīnu jāiziet tehn.apskate...valstij ienakumi. Arī akvaparkiem Eiropā ir jāveic regulāras neatkarigu ekspertu tehniskās pārbaudes, kas uzņēmumam nav lētas. Rakstot sūdzību Līvu akvaparkam par savu muguras traumu un jautājumu cik bieži tiek veiktas atrakciju pārbaudes saņēmu atbildi, ka viņi paši katru dienu kontrolējot...tad jau es arī pati varu teikt, mana automašīna ir super braukšanas kārtībā, es pati pārbaudīju:-|. Pieņemu, ka tikai PTAC var iniciēt šādu neatkarīgu tehnisko pārbaudi, bet ar vienu iesniegumu t.i. manējo ir par maz. Tāpēc lūdzu, visi, kas piedzīvojuši šādu traumu, rakstiet iesniegumus PTAC, lai aiztaupītu citiem "brūču atmiņas"! Bez spiediena akvaparks pats savas caurules nelabos...tas taču dārgi maksā. Attieksme pret klientiem vien ir redzama šajā portālā, uz nevienu šeit publicēto sūdzību akvaparka administrācija nav reaĝējusi.