www.sudzibas.lv Līvu Akvaparks Tīrības/dezinfekcijas problēmas

Līvu Akvaparks - Tīrības/dezinfekcijas problēmas

Pirms kāda laiciņa, ar draugiem aizbraucu uz iepriekš minēto akvaparku. Jebkurš izglītots cilvēks zin, ka jebkurā, šada tipa, atpūtas vietā ir jābūt izcilai tīrībai, lai izvairītos no infekcijām, slimībām utt.
Pāris dienas pēc apmeklējuma, man sāka parādīties mirušas ādas plankumiņi. Es protams pa taisno devos pie ārsta, kurš man pateica, ka tās ir kārpas un jautāja vai es pēdējā laikā esmu bijusi baseinā. Es neeju peldēt regulāri, un akvaparks bija vienīgā vieta pēdējā gada laikā, kur es biju uzturējusies pie baseina uz slapjām flīzēm. Ārsts teica, ka tur tad arī esmu šo visu saķērusi.
Pēc 5 saldēšanas sesijām, es varu teikt tikai to, ka akvaparkam vajadzētu uzlabot dezinfekcijas sistēmas, un varbūt atrast kādu veidu kā izvairīties no šādām situācijām, jo kā mēs redzam mazie kāju baiseiniņi pirms iešanas akvaparkā nenostrādā.
Un citiem apmeklētājiem ieteiktu izveseļoties pirms līst šādās izpriecu vietās, jo nevienam nav vēlmes saķert jūsu dranķus.
Akvaparkā, pēc šīs pieredzes, nav vēlmes atgriezties.

K Kirus 07.08.2011

ir jamazgajas biezak, ja reti ej uz tadiem pasakumiem, hlora udeni ir daudz, nevajag izdomat damochka, vnk tev ada ir stulba

L Laurai 07.08.2011

Bet varbūt kāda no STS?

F flunik 26.03.2012

вообще там в бассейне с хлорочкой какой-то мусор плавает обычно.

Neitral 26.03.2012

kanjesna...latviesiem ir lipiga slimiba...es apmekleju savu krivu pirti, nav nekadu problemu...

C chezz 08.06.2013

kirus, olenj, zachem ti svoju fotku vilozhil? pokazatj vsem, kakoj ti dohlij?