Līvu Akvaparks - Slikts serviss

7.08.19. Ar draudzeni biju plānojusi nosvinēt dzimšanas dienu. Viss bija kārtībā līdz brīdim, kad mēs mēģinājām ienākt baseinos. Tā sanāca, ka mums abām ir slikta redze (-3 un -4). Bez brillēm mums nav iespējams staigāt. Gandrīz no viesiem baseiniem un visiem kalniņiem mūs dzina prom darbinieki, jo mēs bijām brillēs. Galu galā mums bija pieejami tikai baseini spā zonā un saunas. Aizgājām pēc stundas ļoti dusmīgas, kaut arī samaksājām par 4 stundām. Ļoti žēl tērēt 50 eiro. Savukārt NEKUR nebija norādīts, ka cilvēkiem ar brillēm tur darīt nav ko. Darbinieki biļetes pirkšanas laikā arī nebija neko teikuši.
Sabojāja visu garastāvokli DZIMŠANAS DIENĀ!

07.08.2019

Tu Turkey901 07.08.2019

Kāda jēga no brillēm, ja tās baseinā būs patstāvīgi aizsvīdušas?
Loģiski, ka būtu jādodas uz šādu vietu ar lēcām, kā arī brilles var bū bīstamas, ja Jūs tās pazaudējat uz slidkalniņa, tās saplīst un rezultātā kāds klients var sagriezties, kā arī vēl 100 un viena bēda var notikt!

Na Natalija Jansone 07.08.2019

Lēcas baseinā? Nopietni? Viņas vienkārši izkritīs. Kā arī mana sūdzība attiecas uz to, ka neviens nebija brīdinājis, ka ar brillēm nedrīkst nākt. Es esmu klients, un man ir svarīgi būt informētam. Savādāk tā ir klientu maldināšana.

Tu Turkey901 07.08.2019

Un brilles Jums, tādā gadījumā, zem ūdens turēsies kā uzlietas?!

Fa Falconxd 07.08.2019

Lēcas nekrit ārā baseinā. Es to labi zinu.

Ta TavsSencis 08.08.2019

Lēcas nedrīkst saskarties ar ūdeni, ja vien nevēlies riskēt dabūt infekciju acī. To izstāstīs jebkurš acu ārsts. Ja nezini, nevajag pļūtīt un mācīt citiem dzīvot.

Ro Rolands Semjonovs 08.08.2019

Man pašam ir -3,5. Esmu bijis akvaparkā gan ar, gan bez kontaktlēcām, tāpēc varu teikt, ka ir iespējams gan uzturēties tur bez redzes korekcijas līdzekļiem (kas, jāsaka, nav pārāk komfortabli), gan arī nav problēmu arī, ja ir kontaktlēcas. Tiesa, jāpiesargas, lai neizskalojas nejauši, bet negribētu teikt, ka pārlieku sarežģīti. Jūsu vietā būtu brilles aiznesis atpakaļ uz skapīti ģērbtuvēs un turpinājis baudīt ūdenspriekus.

Ba barista 15.08.2019

Īsti nav saprotams, ko viņas tālumā gribēja redzēt baseinā. :D