Līvu Akvaparks - Slikts serviss

Nepatīkami bija tas kad iegādājos visas dienas biļeti 2personam 51euro un atbraucot kas mani priekšā sagaida kad visas trubas ir slēgtas. Ir pieejama tikai spa zona tad varēja normāli brīdināt un interneta saitos visur izlikt kad ir slēgts ka tik naudu novilkt no cilvēkiem jo vēl līdz šim neatrodu kur tas rakstīts. Kaut itkā pērkot biļetes tam bija jābūt rakstitama mājas lapa ar sarkanu ka man apgalvoja līvu akvaparks darbiniece bet tā nebija es visas mājas lapas parskaitiju. Varēja vismaz cenas mazākas uzlikt ne par visu dienu tupa sēdēt spa un 51euro un ēdieni kafejnīca augsti negaršīgi un nekāda piedāvājuma.

L Linda Dreimane 05.06.2019

Jap, mums tas pats bija, bērns sēž un raud,es kategorsiki atteicos apmeklēt vienu baseinu pa 55 Eur+mums vēl jānopērk atsevišķa biļete 16 gadīgai meita,jo viņa jau ietilpst "lielajos". Uz jautājumu,vai tomēr nevar bērnu ielaist par kādu saprātīgu naudiņu-atbilde-nē, tas viens baseisn maksā tik pat,cik tad,kad ir ipieejams viss komplekss! Mīļie Akvaparka īpašnieki, tā Jūs klientus pazaudēsiet uz visiem laikiem,jo galu galā "kaimiņi" tepat blakus :)