Līvu Akvaparks - Slikts serviss

Pirmkārt, ļoti nosalām. Gaisa un ūdens temperatūra pārāk zema.
Otrkārt, bārā bezalkoholiskie dzērieni absolūti neatbilst tam, kādi tie parādīti dzērienu kartē. Tiek ieliets prastā glāzē(kaut gan bildēs uzrādītas pavisam citas), ne miñas no auglìša/odziņas un lietusardziña. (4.80€)
Treškārt, ēdiena piedāvājums un kvalitāte zem katras kritikas. Bijām svētdienā, ņēmām ģimenes piedāvājumu uz 4h (63.90€). Uz ēdnīcu gājām pirms 19:00. Mums varēja piedāvāt tikai apkaltušus griķus un kartupeļus, par desiņu izskatu vispār klusēšu. Un viss! Es saprotu, ka pirmdienās viniem brīvs, taču mēs maksājam svētdienās aktīvās sezonas apmeklējuma cenu, tāpēc arī vēlētos kaut nedaudz adekvātu piedāvājumu.
Esam ĺoti vìlušies. Domàju, nàkamajà reizè, kad vèlèsimies baudìt ùdens priekus, brauksim tik pie kaimiñiem, patàlàk ir, bet toties zini par ko maksà.

Ja tu gribi ēst normālu ēdienu un dzert normālus dzērienus, aizej paēd kādā restorānā... Jūrmalā to ir daudz.

V Vìlusies.dusmìga 19.03.2018

Nàkošreiz, kad iešu ar bèrniem uz Lìvu akvaparku uz 4h vai visu dienu, smèrèšu lìdzi desu maizes...labàk tomèr nedošu neko...tie tak ir bèrni, pacietìsies.

Es taču teicu, aizej uz restorānu, ja tu gribi pabarot normāli bērnus. Kādas tev ar to ir problēmas?

A Andrejs 23.03.2018

Ja ir samaksāts un piedāvājuma tiek solīts, kāda hrena pēc, jāiet kautkur citur ēst?

Kas tev apsolīja lukss ēdināšanu?

Tu maksā par to kas ir dzērienā, ne par to kad tur tiks ielikts plastmasa lietussargs. Kā arī tas kad uz vakaru tur ir mazāks ēdienu klāsts, arī tikai var būt saprotams. Galu galā tas ir akvaparks, ne kāds šiks restorāns.

Janis Zlemešs 04.04.2018

63.90E-4stundas plus "cūkēdiens"?To var tikai bagātie atļauties un pamuļķie!Ar savām sūdzībām vēl pietam.