Līvu Akvaparks - Slikts serviss

Akvaparks pirmajā miklī liekas foršs un aizraujošs, bet aptuveni pēc 20 min bijām nosaluši, apskrāpējušies nākamajā dienā bērniem bija iesnas un klepus. Un mums pieaugušajiem jau tur esot aptuveni stundu sāka sāpēt galva, ka nācās taisīties mājās atrāk nekā bijām samaksājuši.
Iepriekš braucām uz Ventspilī tur ar šādām problēmām nesaskārāmies pat izklaidējoties visu dienu.
Noteikti neiesaku akvaparku maziem bērniem, jo bērniem jaunākiem par 5 gadi nav īsti droši pat bērnu kuģīti, jo mirklī kad gāžas katls liels ūdens daudzums var uzgāzties virsū. Lai gan visas grīdas bijā kā smilšpapīrs drošības sajūta ir diezgan vāja, jo par glābējiem strāda redzams jaunieši no 18-21 nelielas miesas būves un iegrimuši viedierīcēs.
Turpināšu apmeklēt Ventspils akvaparku, jo tas manuprāt ir lētāks drošāks un stabili pa 10grādiem siltāks..

19.09.2020

Vagons Komā 21.09.2020

Ja sez dzakuzi un kapj lauka, vienmer drebulji pari. Bet ja kusties pa slidkalniniem, tad paliek silti.

N n1 25.12.2020