Līvu Akvaparks - Serviss

Šodien apmeklējot akvaparku lielu izbrīnu izraisīja fakts, ka ģērbtuvēs visiem ielas apavus liek ievietot plastmasas maisiņos, kuri tiek izsniegti. Iedomājos par šo maisiņu lielo izšķērdību, zinot to, cik daudz cilvēku apmeklē akvaparku un cik tie ir nelabvēlīgi dabai. Vai tiešām nav iespējams izdomāt citas dabai draudzīgākas alternatīvas, kur novietot ielas apavus? Ir redzēti varianti, kur ielas apavi tiek novietoti tiem paredzētos plauktos.

16.02.2020

K kristaps 16.02.2020

Nja.Un cik energijas tiek pateretas udens uzsildisanai un parejam atrakcijam.Cik nedraudzigi dabai.Varbut tomer uz jurinu peldeties,apavus ir kur atstat,i energoresursi neterejas.Busim zali domajosi!

_ _Barons_ 16.02.2020

NU GAN PIRMĀ PASAULES PROBLĒMA.

R RXX 16.02.2020

Piekrītu. Alternatīvas ir - ielikt apavus līdzi panemtā maisinā.

BondsBonds 17.02.2020

Ar ko tas atšķiras no taviem 1-3 pārtikas maisiņiem 2x nedēļā? Nes līdzi savu linu maisiņu un glabā. Atradās svētā.

L LatvijasPatriots 17.02.2020

kadel jus apmeklejat atrakcijas kas ir bazetas uz plastmasas konstrukcijas? jus par vidi vispar nedomajat?