www.sudzibas.lv Līvu Akvaparks ļoti slikts serviss

Līvu Akvaparks - ļoti slikts serviss

Nolēmam ar bērniem pavadīt brīvdienu akvaparkā. Pirmais, kas pārsteiza un šokēja bija kopēja ģērbtuve. Kurš idiots to izdomāja?Bez komentāriem!!! Skapiši ir maziņi, blakus nav soļiņu, kur nolikt somu vai apsēsties pašam vai nosēdināt bērnu. Ģērbtuvē skraida prusaki!! Kad jāutājām, kāpēc mūzika neskan mūms paskajdroja, ka tas ir ļoti dārģi. Par viņu ir jāmaksā. Jocīgi. Mēs taču arī maksājam un gribam komfortu! Troksnis no ventilācijas, ūdenssūkniem, bērniem un t. T. Mūzikai tur vienkārši jābūt, lai to vissu nedzirdētu!
Ūdens un gaiss bija nēreali auksts!! Pārsalām un saslimām!! Noteikumu izpildīšanu jākontrolē!! Pirtī netīrs, plaukti slapji no svešiem sviedriem!! Dušā ūdens ir remdens un nav regulējams!!
Nolēmām ka šī bija pirmā un pedeja reize. Mēs vairāk nebrauksim un citus atrunāsim!!