www.sudzibas.lv Līvu Akvaparks Krāpšana, melošana

Līvu Akvaparks - Krāpšana, melošana

Atmaucu uz akvaparku, pie kases samaksāju par 4 stundām, un tad kasieris (blonds) teica tev aprocē ir 50 kredīti par tiem vari iepirkties, tālāk aizgāju uz bāru, paprasīju ko es šeit varu nopirkt pa 50 kredītiem - bārmenis teica izvēlies kaut ko no kokteiļu menu, nu paņēmu divus kokteiļus, teica lai nopikstinu aproci skenerī, izdarīju un tad viņš iedeva kokteiļus, pēc tam aizgāju paskatīties cik laiks palicis, un tur tika parādīts ka esmu kaut ko pircis pa 9,90€ uzreiz sapratu kad tiku apčakarēts, iznākot no ģērbtuvēm (tur kur jānodod aproces) kasieris sāka kko borzīt virsū kā jāsamaksā, es saku nu es iepirkos pa tiem 50 kredītiem ko es izdarīju nepareizi, viņš teica - nu jā bet pēc tam ir jāmaksā, bija slinkums makā meklēt 9,90€ iedevu viņam 10 britu poundus, viņš augstā tonī - latviskāku naudu nevari iedot? Kasieri eiro nav latviska nauda! Vispār skatoties uz tiem darbiniekiem čujs ka visi 9 klases nav pabeiguši. Metu mieru vairs nebraukt uz to krāpšanas, melošanas kantori.

28.07.2019

G

Cv

W what77 28.07.2019

Vai tiešām vēl eksistē tādi cilvēku kā jūs vai šī sūdzība ir prikols? Atbrauc no laukiem un nezin ka tie 50 punkti ir kā avanss, man šķiet jau visi cilvēk zin šo sistēmu.

G Godīgais. 28.07.2019

Neesmu no laukiem esmu no ārzemēm biju atbraucis atpūtā Latvijā sanāca tāda situācija ka man apmeloja ar tiem sūda kredītiem, pofig pa tiem 10€ bet tad nevajag stāstīt ka ar tiem kredītiem var iepirkties sazin sīkie vēl sapirksies pamatīgi..

A aramiss 29.07.2019

Ieklausieties - no ārzemēm! ha ha ha stulbeni, tas ka 10 gadus atpakaļ aizlaidi ogas lasīt Īrijā, lai atmaksātu paņemto kredītu par divistabu dzīvokli nenozīmē, ka esi ārzemnieks! ha ha ha āksts

P Pelekais Latvietis 28.07.2019

No ārzemēm atbraucis un nav 10e, grūti tev laiki pienākuši.
Man būtu milzīgs kauns, ja es kā vīrietis rakstītu sūdzību par radušos situāciju.

G Godīgais. 28.07.2019

10 poundi ir vairāk nekā 10 eiro.

A arnitaa 29.07.2019

Pamēģini UK kādā akvaparkā samaksāt ar 10EUR,diez ko Tev atbildēs. Jebkurš sakarīgi domājošs cilvēks saprot,ka normālās atpūtas vietās ir jāmaksā ar valstī esošo valūtu, tātad eiro.

G Godīgais. 29.07.2019

UK akvaparkā vismaz nav tādi scammeri kā šeit Latvijā.

G Godīgais. 29.07.2019

Krāpšanas kantoris.