www.sudzibas.lv Līvu Akvaparks Ģimenes biļete

Līvu Akvaparks - Ģimenes biļete

Šodien 12.08.2019 aizbraucu ar bērniem uz akvaparku un biju nepatīkami pārsteigta. Es māmiņa ar 4 bērniem neesmu ģimene. Man nepiedāvāja ģimenes biļeti, jo ģimene esot 2 pieaugušie (neatkarīgi no dzimuma) un bērns. Tad ja vecāks audzina viens pats bērnus, tad tā neskaitās ģimene. Uzslatu ka tā ir diskriminācija.

12.08.2019

An

La Lailailai 12.08.2019

Retā reize, kad sūdzības.elvē ievietotajai sūdzībai pilnībā piekrītu. Nedraudzīga vieta ģimenēm, kur ģimenes traktējums un vispār ģimenes biļešu politika ir tik nedraudzīga klientam, ka pēdējos 6 gadus izvēlos akvaparku Ventspilī, Igaunijā vai Vācijā.

Je Jekaterina Kate 12.08.2019

Pffff, nav ko teikt! Protams, ka diskriminācija!

Rx RXX 12.08.2019

Es saprotu, ka slinkums lasīt. Bet, ka nevar apskatīties bildīti, tas ir jauns līmenis. Nabaga bērni.

Tu Turkey901 12.08.2019

Tad savācies puņķus un atrodien vīru, arī bērniem tā būs labāk, iespējams, šis spēriens pa pakaļu Jums bija nepieciešams!

Ta TavsSencis 13.08.2019

Par tādām cenām jābrīnās, ka tur vispār kāds iet.

Tu Turkey901 13.08.2019

Liekēdim, kurš karājas seņčiem vai valstij uz kakla, arī maize veikalā šķiet par dārgu, kur nu vēl pirkt dzeramo ūdeni, utt.
Turpat blakus Lielupē varat nopeldēties pilnīgi bez maksas!

Ba barista 15.08.2019

Pieņemsim, ka Jūs bijāt uz visu dienu aktīvajā sezonā:
1) Ja jums ļautu izmantot ģimenes piedāvājumu, tad būtu ģimene (mamma un bērns) + 3 bērni, kas sanāk 71+11+11+11=104eiro
2) Reāli ir 1 pieaugušais un 4 bērni, kas sanāk 28,90 + 20+20+20+20=108,90 eiro

Jūs nopietni cepaties par 4 eiro? Piedāvājums ir spēkā tikai ar diviem pieaugušajiem, jo savādāk tam nav nekādas jēgas. Atlaide būtu niecīga. Un taisīt vēl vienu piedāvājumu, kur, piemēram, ir 1 pieaugušais ar 2 bērniem, manuprāt, priekš uzņēmuma būtu pārāk piņķerīgi.