www.sudzibas.lv Līvu Akvaparks Drausmīgs iestādījums

Līvu Akvaparks - Drausmīgs iestādījums

Pirmo reizi aizbraucām uz Līvu akvaparku, un ceru ka tā arī bija pēdējā reize. Biju šokēta par garderobi, ne somu varēja ielikt plauktiņā, ne normāli noģērbties, atcerējos vecos labos laikus Jūrmalas pludmales publiskās ģērbtuves. Tikai tur viss bija bez maksas, a šeit jāmaksā par katru sekundi. Bērnam vispār nebija ko darīt, sēdējām burbuļvannā, kur bija tāda sajūta ka sit ar elektrību. Bārā cenas nenormālas, bērnam kokteilītis (saldējums ar sulu) ap 3 LVL. Beigās, apnika un gājām ārā, pa trubu, lai kādu nobrauktu vismaz 20 minūtes rindā stāvi, pēc tam kamēr pa trepēm uzkāp. :((((
Gala rezultātā nokavējām 6 minūtes par ko vīrs savā dzimšanas dienā samaksāja 5.50 LVL. Visi bijām slapji, jo nepaspējām saģērbties, par matu žāvēšanu nevarēja būt ne runa.
Visiem iesaku silti padomāt pirms doties uz turieni, jo ir piemēram Joker klubs, ir Baltic Beach hotel - kur apkalpe ir smaidoša, cenas ir pieņemama, un laiks ir ar atliektiem galiem un maziem bērniem ir komfortablāk.
Šausmīgi vīlāmies, un tiešām silti iesaku neapmeklēt šo iestādījumu vismaz ne ar maziem bērniem.

B BIGs 26.05.2011

Man gan tur patika. Vajadzēja laicīgi visu saplānot.

J Jānītis 26.05.2011

Ar maziem bērniem... atradāt īsto vietu. Ziniet, ka tur vienreiz grūtniece nositās?

A ALADA 26.05.2011

bijam mes visa gimene ar abiem berniem Livu akvaparka jau divas reizes pedejo reize bija aprili pirms Lieldienam un visi bijam dikti apmierinati.Skapisi normala izmera ari gerbtuves normalas.Berniem loti patika viļņu baseins, upite ar straumi, mazais bernu baseinins, nobrauciens piepusamajas laivas, burbulvannas, gandriz visur pabija, nepatika berniem ta aatrakcija kad no liela trauka tiek liets virsu udens, jo bernii to negaidija kad peksni lejas udens virsu.. Bernu kokteili pirkam tikai vienu jo jaunakais tadus vel nedzer cena 3.60 ko samaksajam nelikas dargi, jo tas taču ir bārs ūdenī.
Pirms planojat šāda veida izklaidi iesaku paintereseties cik būs japiemaksa, ja tiek partērēts laiks un rekinaties ar papildus izdevumiem, lai nerastos nepatīkami parsteigumi.Mes cetru cilveku gimenes atstajam tur 39Ls par 4 stundām, katrs apedam fri kartupelus ar desinam un kolu.

A Anne 27.05.2011

Piekrītu cenas neadekvātas, jo esmu apmeklējusi akvaparkus Eiropā un mani secinājumi ir:
Cenas iespaidīgākas, kā citur
Praktiski vienmēr cenā iekļauts dvielis, pieejamas ziepes un šampūns.
Lai iebrauktu Jūrmalā vel papildus jāmaksā 1Ls.
Piedāvātās pirtis zemā līmeni.

9 9999 29.05.2011

to Autorei
nesmīdini tautu, tīrelee atradusies, paņem sefgard ziepes un izberzē savas netīrās vietiņas

D Daiga 13.11.2011

100% taisnība. Lai nobrauktu pa trubu, jāskatās uz nenormāli nelaipnu meiteni, kas burtisku verd no nīgruma:(

L lasdh 18.06.2015

Cenas nav noslēpums nedz pārsteigums. Ja nav naudas - sēdi vannā.