www.sudzibas.lv Līvu Akvaparks Akvaparkam neatbilstoša temperatūra

Līvu Akvaparks - Akvaparkam neatbilstoša temperatūra

Priekš akvaparka pārāk zema temperatūra telpās. Uzņēmuma vadībai būtu jāaizbrauc uz tropical Island Berlīnē un jāpaskatās kādam mikroklimatam būtu jābūt akvaparkā. Saprotu, ka veselības inspekcijai nav iebildumu pret to cik švaki tiek apsildīts līvu akvaparks, bet esmu droša, ka viņi pārbaides neveic peldkostīmos un slapji. Priekš izmaksām ar ko jārēķinās, lai apmeklētu šo iestādi, klientu uzņemšanas apstākļi ir vērtējami kā neapmierinoši, turklāt ir jārēķinās, ka pēc šīs “izklaides” ģimenei ir jāārstējas no saaukstēšanās. Pēdējā reize, kad tērējam naudu priekš šāda pasākuma, kur bauda ir absolūta nulle un aukstumpumpas nāk bonusā.

04.03.2022

S SabīneA 11.03.2022

Pilnīgi piekrītu! Nosalām nepakojam un kur nu vēl ar mazu bērnu, bērns mazajā "priekš bērniem baseinā" pēc 5-10min bij tā pārsalis ka drebēja un vienīgā vieta kur varēja sasildiīties bija sāls telpa. :( Bēdīgi un izmesta nauda.

L Linda Rožkalne 20.05.2022

Mums bijs tieši tā pat