www.sudzibas.lv Līvu Akvaparks Neskaidrs iztērētais laiks

Līvu akvaparks, aktīvā atpūta, ūdens izklaides - Neskaidrs iztērētais laiks

Nopirkām apmeklējumu diviem pieaugušajiem uz divām stundām.50 eur. Esmu bijis daudz kur eiropā šāda veida izklaidēs nu cipars priekš tā ko gūstam man šķiet biki neadekvāts, bet ne par to stāsts. Divas stundas tātad no 11 liidz 13. Vēl laix uz pārģērbšanos. Viss forši tusojam, atpūšamies. Domāju jāpskatās ko ta rāda tā elektroniskā detaļa pie sienas atlikušā laika sakarā. Esmu gatavs apzvērēt šī parāda ka man laix ir līdz 13 40. Es priecīgs ka šamējie iedevuši mums laiku uz pārģēbšanos. Arī otra pusīte piegāja pie agregāta pēc minūtēm 15 un saprata tieši to pašu. Ģērbjot drēbas 13 20 kasē liek piemaksāt pa 4 eur, jo esot pārtērētas vienam 3 otram 6 minūtes. Aaaaaaaa ļaudis 5 minūtes pārtērētas. Esat reāli. Un tas aparāts arii nesaprotamas lietas rāda. Cilvēki taču tieciet ar to galā.

Dainis 12.02.2018

Tie jau ir īsti Žiga piedzīvojumi, vajadzēja ņemt puišeli pie sāna un iet vicināt dūres. :D