www.sudzibas.lv Living.lv Neizvēlaties

Living.lv - Neizvēlaties

Jāpiekrīt visam iepriekš minētajam- vispār nejēdz strādāt šis uzņēmums. Pirms veicu pasūtijumu, jautāju, vai tiešām piegāde būs 4ned laikā kā apsolīts mājas lapā? Man dievojās, ka jā, jā, mums ir norādīts maximālais piegādes laiks, iespējams, ka būs pat ātrāk, bka, bla, blaaa.... Protams, pagāja apsolītās 4 nedēļas, man neviens ne zvana, neko- zvanu pati. Man tur sāk skaidroties, ka tas un šitais, ka mašīna tur aizkavējusies utt., kad noskaidros, ka man 2 dienu laikā atzvanīs, utt. Protams, atkal paiet apsolītās dienas- ne atzvana, nekā... Atkal pati zvanu, jā, tūlīt būs- šonedēļ beigās obligāti Jums piegādās.. .Nu atkal ir pienākušas nedēļas beigas un nekā... Neieisaku! "zēl, ka uzticējos un veicu 100% apmaksu, ļoti žēl, ka mūsdienās ir šāds - tik zems apkalpošanas līmenis :(