www.sudzibas.lv Līvija Stepanova un visa viņas ģimene Zagšana, melošana, krāpšana un aizbēgšana

Līvija Stepanova un visa viņas ģimene - Zagšana, melošana, krāpšana un aizbēgšana

Neizīrējiet nevienu īpašumu un neiesaistieties nekādos darījumos ar Līviju Stepanovu un viņas ģimenes locekļiem Arti Stepanovu, Sanitu, vedeklu Zani Fjodorovu, kuri dzīvo Cēsu pilsētas apkaimē. Paliksiet piekrāpti, apzagti, jo visa ģimene dzīvo un nemaksā par izlietotajiem komunāliem pakalpojumiem, un visbeidzot aizbēg, nozogot vēl īpašnieks privātās mantas. Ģimene dzīvo vienos melos un solījumos. Esiet piesardzīgi un uzmanīgi.

V V.P. 04.04.2016

Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar arestu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz astoņdesmit minimālajām mēnešalgām, saskaņā ar Krimināllikuma 157.pantu.

P Piekrāptā Cēsīs 05.04.2016

Nevajag zagt, melot, visu laiku solīt un bēguļot, tad nevajadzēs studēt krimināllikumus. Tomēr, ja ir vēlme, var pastudēt par svešas mantas piesavināšanos - kāds par to pienākas sods. Vajag maksāt savus parādus, nevis vienkārši aizbēgt un atstāt tukšu māju, tad nebūs problēmas ar likumiem.