www.sudzibas.lv Livello SIA / RK-Mēbeles Pavirša virtuves iekārtas uzstādīšana

AtrisinātaLivello SIA / RK-Mēbeles - Pavirša virtuves iekārtas uzstādīšana

Pasūtīju šai uzņēmumā virtuves iekārtu. Pašai virtves iekārtai it kā nav ne vainas, bet uzstādīšana veikta nekvalitatīvi.
Sākumā informēju uzņēmuma pārstāvi, ka man būs tvaika nosūcējs ar ogļu filtriem, cerībā, ka virtuves meistari taču zina labāk, kā tādus pareizi iebūvēt. Rezultātā nosūcējs ir iebūvēts tā, ka nav vietas, pa kuru izfiltrētajam gaisam nonākt atpakaļ telpā. Uzņēmuma vadītājs Saka, ka nezināja, ka nosūcējs gaisu ne tikai velk iekšā, bet arī izpūš ārā.
Pie tam pēcāk uzaicinātais elektromontāžas meistars man pateica, ka led gaismu panelim ir nepareizi uzstādīts slēdzis (par šo man livello galdnieks, nododot virtuvi, atklāti meloja, ka tas strādā kā paredzēts) .
Darba virsmai ir neliels vizuāls defekts, taču mani par to neinformēja un nejautāja, vai tik un tā esmu gatava maksāt pilnu cenu. Virtuves pieņemšanas brīdī tieši tai vietā uz virsmas bija noliktas sadzīves tehnikas instrukcijas, zem kurām es neiedomājos paskatīties. Atliek vien minēt, vai tas bija ar nolūku.
Vēl arī sienas panelis neturas pie sienas un izvelkamajam grozam ir aizmirsts ieskrūvēt vienu skrūvi, bet tie jau tādi Sīkumi. Uzņēmuma vadītājs solījās atsūtīt meistaru tos salabot, bet pusotras nedēļas laikā tā arī neviens ar mani nesazinājās.
Kopumā palika ļoti nelāga sajūta, ka šī uzņēmuma "meistari" uz 100% izmantoja to, ka man trūkst zināšanu, kā virtuves iekārtai jābūt uzstādītai un visu izdarīja tā, lai tikai ātrāk dabūtu naudu, par sava darba kvalitāti neiespringstot un savas kļūdas nevis labojot, bet paslēpjot.
Starp citu, facebook viņiem ir lapa nevis kā "livello", bet "rk-mēbeles", un tur, protams, īstas atsauksmes pievienot nav iespējams.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta MaaraB 13.06.2022

Uzņēmuma pārstāvis piedāvāja nomainīt bojāto virsmu un atrisināt pārējās problēmas saskaņā ar mūsu vēlmēm.