www.sudzibas.lv Liva Baumane Naudas izkrapsana

Liva Baumane - Naudas izkrapsana

Meitene no draugiem.lv varda Liva Baumane piedava visadas preces.Nauda tiek parskaitita uz kontu ieprieks un tad vina pasuta preci itka pasuta un jagaida kad atnaks,bet prece netiek atsutita.Uzmanieties un neko no vinas nepasutiet,jo vina neatsuta preci.Uz vestulem ari reti atbild un ar visadiem iebildumiem.

I Inga Plume 08.12.2012

eh meitenes...1.kas publiskoja personas datus-isteniba nu jus jau labu gribat, un piekritu ka par tadiem cilvekiem jazina viss, bet tadus personas datus aizliegts publiskot ar likumu...un isteniiba pec likuma ja iesniegs pret iesniegumu sii mazaa maukele, tad nu sudi bus jums daudz lielaaki...2.no pieredzes saku, rakstiit jau policija iesniegumu ir laba lieta, bet policija negarante naudas atgriesanu, piespiest atgriezt naudu var tikai ar tiesas spriedumuBet, sii lieta var ilgdies gadu vai divus(ir bijusi lidziga situacija)un naudu ari tiesa nepiespieda personai atgriezt atpakal jo summa nebija liela(tikai 150ls)..
tatad reali iesaku, jums vienkarsi dabut roka vinu, otkart nepubliskojiet personu datus nekad, nekam

porcelain-princess 09.12.2012

ja ta ir vina

porcelain-princess 09.12.2012

ja ta ir vina! atbildi sanemsim ariii?

K ksenjka7 10.12.2012

kaut kas jau uzrakstija iesniegumu policija?

porcelain-princess 10.12.2012

nēsmu personīgi vēl bijusi uzrakstīt, bet meitenes esot itkā bijušas policijā!!!

D dizzy 10.12.2012

Jā, ir uzrakstīts iesniegums policijā jau 5. decembrī. Un ir sākts kriminālprocess pret šo personu.
Iesaku visām rakstīt iesniegumus, lai pret viņu savāktos pietiekami daudz pierādījumu.

B Balta_Puma 11.12.2012

Tad noteikti, meitenes jāraksta! Tik ir viena problēma, ja šī persona izrādīsies invalīde, trūcīgā, maznodrošinātā, daudzbērnu māmiņa. Mums savu naudiņu neredzēt kā savas ausis, pat, ja procesu vinnēsim.

D dizzy 12.12.2012

Meitenes, es tikko dabūju savu naudu atpakaļ!!! No Līvas Baumanes. :)

porcelain-princess 12.12.2012

japrasa atpakal nauda ceru ka dabusu arii es

S Sintijaandersone 12.12.2012

Sveiki! Esmu kārtējai upuris, bet nesēdēšu rokas klēpi salikusi. Jāgriežas policijā un iesaku to darīt visiem piekrāptajiem. Kopā mēs viņu iznīcināsim.

L Liencha 13.12.2012

esmu arii piemaAniitaa..Latvija bushu 1dien un ari pa taisno doshos uz policiju. Dizzy kaa tu atguvi naudinju? caur policiju?`

T TP-link 15.12.2012

Es nekad nevienotos, ka naudu vispirms, ko viņja tādu tirgo, kas nav nopērkams veikalos. Viņas izskats vien iedveš neuzticībunw

S Sintijaandersone 17.12.2012

Rakstiet iesniegumus ja zaudētā summa arī ir niecīga. Jo vairāk iesniegumu būs, jo vairāk varēs panākt pret šo personu. Iesnieguma augšējā, labajā stūrī norādiet savu vārdu, uzvārdu, pers. kodu, adresi un tel.nr. Iesniegumā jāraksta saviem vārdiem, kas notika minot datumus. Ideālā variantā pievienojiet naudas pārskaitijuma izdruku un varbūt arī saraksti ar šo personu. Ja iesniegumam kaut ko pievienojat, tad miniet to arī pašā iesniegumā. Iesniegumu variet uzrakstīt mājās un iesniegt, vai griezties jebkurā policijas iecirknī un tur saņemot iesnieguma veidlapu, to aizpildīt.

porcelain-princess 17.12.2012

nu skaisti pa bez tabu noreklameja un ko talak?

L Liencha 20.12.2012

Sveicināti, biju policijā uzrakstīju iesniegumu par šo lietu jau ir 5 iesniegumi tā kā pārērējie lūdzu ejiet uz policiju un rakstiet, lai šī lieta virzītos uz priekšu :) Noteikti dariet to, izprintējiet saraksti no dr.lv un maksājumu no internetbankas, kopā mēs varam apturēt šo krāpniecību

E Evija88 21.12.2012

Es arī esmu piekrāpta... :(
Vai Jūs visi esat saņēmuši naudu atpakaļ no viņas? Rakstījāt policijā iesniegumu? Un cik ilgā laikā saņēmāt atpakaļ naudu?

A Alla75 21.12.2012

Mēs dzīvojam Īrijā un arī esam šo krāpnieku upuri, nauda nav liela 92 euro, bet tā tomēr ir nauda. Mums uz Latvijas policiju neaiziet, bet Īru Policijai nospļauties. Varbūt kāda palīdzēs un uzjautās Latvijas policijai kā rīkoties tiem, kas apkrapti ārpus Latvijas?

B Balta_Puma 27.12.2012

Alla pasts strādā. Rakstiet iesniegumu un sūtiet pa pastu.

M Mari6e4ka 02.01.2013

Šī meitenīte dzīvo Stendē, Talsu novadā, Robežu ielā 13...arī esmu piekrāpta...:(

M Mari6e4ka 02.01.2013