www.sudzibas.lv Lipex Izkroplotas jebkàdas sejas proporcijas

Lipex - Izkroplotas jebkàdas sejas proporcijas

Pie Dr Bogdanovas veicu revīzijas rinoplastiku-septoplastiju 03.03.2021, iepriekšējā rinoplastika tikai veikta Anglija pirms 9 gadiem.
Vēlējos veikt nelielas estētiskās izmaiņas deguna apakšdaļā tikai, un piemērot vairāk deguna apakšējo daļu ar manu sievišķīgo profilu un deguna leņķi, tātad padarīt smalkāku kopumā.
Nekādas elpošanas problēmas vai sūdzības nebija vispār, tādēļ biju pārsteigta ka man jāveic septoplastija, bet tā kā uzticējos ārstam pilnībā es neiebildu, kaut gan īsti nesapratu kādēļ man tā jāveic, ja man ar elpošanu viss ir lieliski un sūdzību nav.
Viss ko es vēlējos vizuāli mainīt ir:
mazākas nāsis, columella lai nav tik daudz uz āru, "savākta " deguna apakšdaļa un lai deguns stāv taisnā virzienā ( lai gals nestāv uz labo pusi) kopumā smalkāku degunu . Jo mani apmierināja ļoti mans profils un izliekums degunam, kas bija mana mīļākā iezīme manā izskatā un ko speciāli lūdzu izveidot ķirurgam pirmreizējajā rinoplastikā, jo deguns bija diezgan smalks , ar diezgan smalku galiņu un deguna skrimšļaino daļu pašai, bet ar nelielu kūkumiņu.
Bet dr Bogdanova pilnībā , bez nekādas manis informēšanas mainīja manu profilu, deguna skrimšļaino daļu, deguna leņķi, deguna galiņu utt.
Pilnībā mainot manus vaibstus, sejas sievišķīgās iezīmes un pilnībā sagraujot manu pašapziņu. Un tas viss notika nepārunājot ar mani konsultācijā savus plānus un bez jebkādas manis informēšanas par viņas plāniem. Plus man vispār nebija elpošanas problēmas it nekādas, tādēļ netika izskaidrots kādēļ arī septoplastija jāveic un par ribas implantu arī man netika izskaidrots- ka viņa plāno to ievietot gandrīz visās deguna vietās, bet kādā sakarā, ja vēlējos tikai lai deguna galiņš vienkārši stāv precīzi uz priekšu taisnā virzienā.
Daktere izskaidroja tikai to, ka vienā deguna pusē (labajā) bija pa daudz noslīpēts kauls iepriekšējā rinoplastikā , tādēļ deguns stāv nedaudz uz labo pusi, ka tur vajadzīgs būs likt šo ribas materiālu, bet ja es zinātu pirms operācijas, ka viņa plāno mainīt manu deguna leņķi un izskatu pilnībā, ievietojot ribas implantu gandrīz visās deguna daļās-es nebūtu veikusi šo operāciju. Tas tika izdarīts man nezinot un ar mani to nepārrunājot un pret manu gribu.
Degunu tā arī neiztaisnoja , tikai uztaisīja visur lielāku.
Pieprasīju tikšanos ar klīnikas vadītāju Jurševiču, jo rakstīju sūdzību ka mans izskats ir tagad pilnībā sabojāts, bet Jurševičs vispār neuzklausīja mani un man arī grūti bija visu izstāstīt jo viņš nerunā latviešu valodā. Tikai borēja vienu un to pašu , ka viss tika izdarīts funkcionāli un medicīniski pareizi, bet es gāju uz estētisko plastisko operāciju bet tagad Bogdanova un Jurševičs to pasniedz kā būtu mani ārstējuši. Pieprasīju atpakaļ naudu-bez rezultātiem.
Lūdzu ja nevēlaties sabojāt savu izskatu, neuzticiet Bogdanovai savu seju! Jūsu vēlmes vispār tiks ignorētas !
Un vēl būs jāuzklausa pazemojošas frāzes no šīs dakteres puses kā man bija. Pēc operācijas man viņa paziņoja , ka beidzot izskatos pēc cilvēka!

I

I Ieva Ieva 15.06.2021

Vēl bildes no mana profila

G Gulbenietis 16.06.2021

Pirmā bildē sūdzībā ir , pieņemu, pirms operācijas? Izskatās ļoti simpātisks deguns.

I Ieva Ieva 16.06.2021

Jā-pirms!

B Bauru karalis 16.06.2021

Kā krievi saka - bes paputal.
Kādas vēl operācijas? Viss tāpat bija ideāli, daudzas sievietes daudz atdotu, lai tāpat izskatītos.
Izturību samierināties, aizmirst un dzīvot tālāk.
Citi sevi izkropļo mēģinot veikt vēl n-tās manipulācijas, lai izlabot "kļūdas", ko kā neizdodas tā neizdodas

K kosrem 16.06.2021

Normāls cilvēks pat neglītajā pīlēnā saskatīs savu skaistumu!
Es ciest nevaru botoksētās skaistules! Pretīgi!

X xctaps 16.06.2021

Ārstam protams nav taisnība un kļūdu ir pieļāvis, bet jūs tāpat izskataties lieliski ;)

P Patiess Fakts 16.06.2021

Nu sausmas

R Rudensziedi 23.07.2021

Žēl, ka Jums tā sanācis. Arī plānoju pie Bogdanovas taisīt, sāku pārdomāt..

P Patiess Fakts 26.07.2021

ak šausmas