www.sudzibas.lv Liora SV Nepiegādā mēbeles un neatgriež avansu

Liora SV - Nepiegādā mēbeles un neatgriež avansu

Uzmanību krāpnieki! 01.12.2011. Pasūtījām virtuves iekārtas izgatavošanu, tika solīts, ka mēbeles tiks izgatavotas līdz 10.01.2012. Līdz šīm brīdim, neskatoties uz vairākiem solījumiem no firmas puses, virtuves iekārta nav piegādāta, kā arī nav atgriezts iemaksātais avanss. Uzņēmuma darbinieki uz tālruņa zvaniem un e-pastu neatbild. Uzņēmums aktīvi reklamējas uz bērnu forumiem un ss.lv - http://www.ss.lv/ru/search-result/?T=f1cvelebhvu=

L lablam 19.03.2012

Acimredzot arii pats esi beerns, ja iesaisties saadaa dariijumaa, kurs tiek reklameets beernu forumaa... Tu kaut ko vispaar esi dzirdeejis par taadu lietu kaa LIGUMS?!? Jau sen ir zinaams, ja ir aitas, tad ir arii cirpeeji...:))) Taa Tev arii vajag pasam par savu vieglpraatiibu...:)

S svvipu 19.03.2012

Vispār līgums ir noslēgts. Bet Jums novēlu domāt pirms rakstīt.

L lablam 19.03.2012

Savus veeleejumus Tu vari adreseet pats sev. Liigums ir - ko tad Tu te ciiksti?!?! Nezini kas ir jaadara saados gadiijumos?!?

K Kristaps_2020 19.03.2012

SIA "LIORA SV"
Uzņēmuma kredītvēsture:
Kredītvēsturē reģistrētie negatīvie gadījumi: Ir
Spriežot pēc jur.adrese Ziemeļblāzmas iela 53—2, tad tas ir k-kāds dzīvoklis.
-------------------------------------------------------------------------------
Protams, tagad mēs visi varam pamācīt kā vajag un kā nevajag, dotajā momentā cilvēkam vajag ieteikt kādu problēmas risinājumu!

L lablam 19.03.2012

Risinaajums - ekonomiskaa policija. Vai arii tiesa.

S svvipu 19.03.2012

Paldies par ieteikumiem.
Šeit uzrakstīju lai cilvēkiem būtu zināms par šādu firmas darbību. Jo pati meklējot atsauksmes par uzņēmumu neatradu nevienu negatīvu, tāpēc arī pasūtīju mēbeles pie viņiem.
Pašlaik notiek mana iesnieguma izskatīšana PTAC. Gaidu rezultātus.

V VeroNika Mironova 28.03.2012

Vai ir kaadas zinas peec jusu lietas ? Mees arii pasuutiijam pie viniem virtues iekarti, un arii nevaram to laika dabuut, un ne uz vienu no telefona numuriem peec SIA LIORA SV, neviens neatbild, un pat nepacel klausuli !

N Nika 28.03.2012

Labdien! Mums arī īr tāda pati situāciju ar to šo firmu, svvipu un VeroNika Mironova, lūdzu sazinieties ar mani, gribas apspriest šo tēmu un apmainīties ar pieredzi. 2-6-7-9-3-0-2-6

N Nika 29.03.2012

Maddalena, es nerunāju ar tevi, tas ir pirmais. Otrais, salīdzinot ar iepriekšējiem komentatoriem, man ir izdevies no Lioras SV dabūt daļu no mēbelēm, ar PTAC esmu sazinājusies, tā kā man nav problēmu. Ja nezini par ko runā, tad paklusē.
Nekādas vēstules es nerakstīšu, neesmu rakstniece, bet labprāt sakontaktēšos un apmainīšos ar pieredzi ar tiem cilvēkiem, kuri ir saistīti ar šo problēmu, nevis parastiem komentatoriem, uz kuriem šī problēma neattiecās.
svvipu un VeroNika Mironova, ja jūs vēl nāksiet uz šo saiti, tad atsūtiet man, lūdzu, savus telefona numurus.

D diesel 31.03.2012

Maddalena, tu esi gejs ar spalvainām olām, ko tu šeit meklē, lai tevi kāds pakaļā izdrāž?

V vera91 03.04.2012

Nika nevaru jus sazvanit, man ir tada pati situacija, ja nevareshu sazvanut jus, piezvaniet ludzu man. 297 826 58

L LenOK 04.05.2012

Мы так же попали с этой фирмой, уже больше месяца, говорят всякую чушь.То кто то в реанимации, то объект в Елгаве.Интересно ч них получится взять деньги, уже и мебель то не хочется.