www.sudzibas.lv Liora SV neizpilda, nepiegādā, neatbild uz telefona zvaniem

Liora SV - neizpilda, nepiegādā, neatbild uz telefona zvaniem

Ja gribat lai Jums nepiegādā mēbeles norunātos termiņos, neizpilda solīto, kā ārī neatbild uz telefona zvaniem, noslēdziet līgumu ar Liora sv un jums būs garantētas problēmas. Atgriezt savu naudu vai tomēr sagaidīt pakalpojuma izpildījumu, būs iespējams tikai tad, kad J'ūs rēli uzbrauksiet un sāksiet draudēt kādam no viņu darbiniekiem. Ja tomer pasūtījumu izpildīs, tad rēķinaties ar to ka gala produkts var atšķirties no pasūtītā, jo firmas darbinieki pēc sava uzskata maina projektā noteikto! Neiesaku saistīties ar šo firmu, lābāk nedaudz dārgāk, bet laicīgi un kvalitatīvi.

G

V vera91 03.04.2012

i u menja taze istorija s etoj firmoj, ja po gluposti svoej zakazala tam i wkaf i kuhnju, vot 3 mesjaca uze mucajusj, ni denjgi vozvrawajut, ni mebelj delajut!!! ih postajannaja otmazka-vsjo budet sdelano v konce sledujuwej nedeli, no zakaz tak i ne prodvinulsja, seicas budu pitatsa hotjabi denjgi vernutj, tak kak nadezdi na mebelj uze net!!! no dumaju eto toze budet ne tak prosto!!!da daze esli denjgi ja i vernu, znaete kak obidno, wto oni tam 3 mesjaca u nih prolezali, a ja kak bila bez mebeli tak i ostajusj!!!

N Nika 04.04.2012

Labdien! "gaidu", lūdzu Jūs atsaukties un sazināties ar mani, vai atstājiet savus kontaktus, es pati ar Jums sazināšos. Gribas parunāt par Liora SV un apmainīties ar pieredzi.

V vera91 20.04.2012

297 826 58