www.sudzibas.lv Link- ORG SNIEDZ NEPATIESU INFORMACIJU

Link- ORG - SNIEDZ NEPATIESU INFORMACIJU

Velos Jus bridinat, ka iekartosanas firma, kas iekarto darbu arzemes "Link- ORG", kas atrodas Riga brivibas iela 37, sniedz nepatiesu informaciju.
Mes aizbraucam 10 cilveku grupa un mums uz 10 cilvekiem bija tris dazadi ligumi.(Ja tos vispar var nosaukt par ligumiem).
Mums stastija, ka varesim stradat 12 stundas diena, bet ta nav . . .
Katru dienu ir 5, 6, 7 stundas diena.
Dzivoshana ir darga.
Par velas mazgashanu un dushu jamaksa atseviski.
Rigas iroja mums stastija, ka vis bus ieklauts summa.
Ja velaties vairak zinat varat man [slēpt]@inbox.lv

X X 25.10.2009

Siki uzraksti kas tyur par lietu ko ar tevi nodarija?

Z zbk 01.11.2009

vismaz viņi iekārto darbā.

A Aleksandra 19.11.2009

Nu man bija mazliet savaadaak, liigumaa ( ja to vareeja nosaukt par liigumu ) bija mineets otraadi - darba stundas 8, bet izraadiijaas, ka kaa minimums 12. Bija mineets, ka buus briivdienas, izraadiijaas, ka bez briivdienaam un, nonaakot galaa, arii alga bija mazaaka nekaa runaats. Karoch, pilniigs sviests ne kompaanija. Arii var rakstiit uz e-pastu, ja interesee siikaak, bet neiesaku doties caur sho kompaaniju kautkur!

I Ipašnieks 22.01.2010

Skaties. U nih licenzija zakon4ilasjuzhe. I rabota toljko dlja Latvii :)