www.sudzibas.lv Lindo grupa sabojāts apģērbs

Lindo ķīmiskā tīrītava - sabojāts apģērbs

Lindo ķīmiskā tīrītava šodien pazaudēja patstāvīgo kientu. Saprotu, ka viņiem vienalga, bet tas, ka iedodu tīrīt baltu kleitu (vienu reizi uzvilktu, bez traipiem) un man atdod viegli dzeltenu ar ziliem traipiem - nu nav aptverams. Paši atzīst, ka es tādu kleitu NEiedevu, bet vienalga ar smaidu uz lūpām piedāvā mēģināt pārtīrīt... principā - tikpat labi ar to varētu grīdu mazgāt! Lūk, kāpēc ir forši dzīvot Latvijā! Jā, es esmu dusmīga ... būtu labprāt ko kleitu kaut vismaz vēl otro reizi uzvilkusi ...

Z

N Nja 19.10.2011

Būtu labāk savām rokām berzusi aunapiere!

T Trollis 19.10.2011

Neko tu nesaproti no augstās modes, tagad zili traipi uz dzeltena fona ir lielākais modes kliedziens!

S Sauliite 19.10.2011

Un Tu tiešām domā, ka nevienā citā valstī ķīmiskās tīrītavas nemēdz sabojāt preci? Dumja Tu esi!!!

* ****** 19.10.2011

Kad citā valstī ķīmiskā tīrītava saboja preci, tad citā valstī ķīmiskā tīrītava arī kompensē zaudējumus.Un tas ir absolūti loģiski, ka katrs kaitējums tiek atlīdzināts.

S Saulītei 19.10.2011

Nu galīgi tevi šovakar publika neciena, kas noticis?

S Sauliite 19.10.2011

Un cik reizes cita valstī esi ko ķīmiskajā tīrītavā nodevusi/is?

S Saulītei 19.10.2011

Droši vien citā valstī pašu ir likuši ķīmiskajā tīrītavā, bet nav visu šmuci dabūjuši nost, tādēļ arī šāda attieksme.

F Frikadele 14.11.2012

Man tas pats, vakar saņemu lina bikses ar zilganiem pleķiem, šodien vīrs aiznesa atpakaļ, bet tur vecenēm nav kauna melot, ka es tādas jau esot atnesusi, esot droši vien izmazgājusi ar džinsiem!Kaut arī balto veļu vienmēr mazgāju tikai ar balto! :) Protams es to tā neatstāšu panākšu savu caur patērētājiem. :)

č Čirka 19.02.2014

Man šī iestādes abojāja dārgo žaketi, kuru uzvilku 1 reizi, odere visa saplēsta bija, materiāls bija ciets, atdeva kā lupatu un vēl uzbrauca virsū. Vairāk viņu pakalpojumu neizmantoju!