www.sudzibas.lv Lindo grupa Bojāta kleita

Lindo Grupa - Bojāta kleita

Labdien! Nodevu tīrīšanai kleitu (pienabalta) , saņemot atpakaļ konstatēju, ka kleitas odere ir vietām garāka par kleitas malu, jo virsējais audums ir sarāvies, tagad kleita ir ļoti par mazu. Kleita tika šūta pēc pasūtījuma (tāda pati ir arī žurnālā pērle 2022 gada 3 numm) . Un šuvēja pirms man viņu atdot arī viņu tīrīja, es nezinu, kādus tīrīšanas līdzekļus jūs izmantojiet, gribētos ticēt, ka pie jums strādā sava Amata pratēji, kuri zin ko dara, un uzņemas par to atbildību, jo katram klientam sava prece ir savarīga. Es būtu daudz priecīgāka, ja kleita tiktu atdota atpakaļ nemazgāta, vismaz derētu, starp citu vīram balts kekls arī sarāvās pēc mazgāšanas Lindo Group. Kleitas Cena audums+ šūšana izmaksāja 190eu, kvīts numm 056059

25.08.2022