Linda Tropa - krāpniece

Vēlos padalīties pieredzē ar šo meiteni.
pasūtiju viņai no ebay divus pārus zābakus, nebija pat pagājis vel piegādes laiks kad nesaņemot nekādas ziņas no viņas
redzēju par sevi saliktas sūdzības kā krāpnieci, ka preci viņa nēsot saņēmusi, draudu vēstules no viņas drauga vel nāca.
pat tad kad piegādes laiks bij pagājis viņa apgalvoja ka preces nav un lai atmaksāju naudu.
es atvēru resolution centrā lietu par to ka prece nav saņemta, saņemu atpakaļ datus par pakas
izsekošanas numuru un informāciju ka prece jau sen ir izņemta galapunktā.
tāpat turpināja apgalvot ka preces nēsot un lai atdodot naudu, kad es viņai šo informāciju pārsūtiju ar numuriem tad viņa
pēkšņi pazuda un par nepiegādātu preci vairs nesūdzas.
pretīgi, ka viņa liekot par mani nepatiesu informāciju internetā centās panākt lai es atmaksāju naudu no savas kabatas par preci
kuru jau viņa praktiski par to laiku nēsāja.
esiet uzmanīgi kādam kaut ko pasūtot, lai nesanāk šādi.
un ja sūtat, tad sūtat pakas ar tracking numuriem lai pēc tam var pierādīt preces piegādāšanu.

A Aiva 31.01.2013

viņas e-pasta adrese [slēpt]@inbox.lv

Y YoYo 31.01.2013

Klau Aiva, bet lai izvairītos no šādām situācijām vienkāršāk nav to preci sūtīt uz savu adresi un tanī brīdī, kad esi preci saņēmusi, sazinies ar klientu un atdod preci no rokas rokā pretīm saņemot parakstu, ka pasūtījums izpildīts, pretenziju nav!
Vienīgais šķērslis varētu būt ja Tu dzīvo piemēram Liepāja, bet šī Linda teiksim Rēzeknē...
Citādi protams nepatīkami, ka nepamatoti tevi apvaino un vēl mēģina apkrāpt!

Annnnnn 01.02.2013

parasti jau paši pasūtītāji kas preci vēlas negrib gaidīt papildus tās dienas kas pārsūtas pa Latviju un arī tas vel ir papildus izmaksas, ko neviens negrib maksāt.

SergejsSN 01.02.2013

Nākamreiz pasūti uz sava vārda un izņem pati. Un tad arī atdosi, pati vainīga.

L Lindapiu 05.02.2013

sveika Aiva, runaajot par piegaades laiku, vinji neatnaaca laikaa, peec Jaunaa Gada viena no preciiteem atnaaca, par to varu atvainoties, bet otra preciite kas tika pasuutiita, kaa noprotu vienaa un tajaa pasjaa datumaa ar pirmo preci, nav nonaakusi pie mans, es pilniigi noteikti neveeleejos nosjaut 2 zakus ar vienu sjaavienu t.i. ieguut preci, un veel atguut savu naudu atpakalj, es esmu cilveeks par taisniibu...
...mjaa un draudeet, es tev nedraudeeju, vnk briidinaaju, ka veelos ieggut to, kas man pienaakaas, suutiito preci vai naudinju atpakal, 1 no 2viem, un nekur e-pastaa netika mineets tas, kas es tev lieku atdot naudu, vienu preciiti es sanjeemu un vismaz par to tev PALDIES, par otru... gan jau ... katram savs laiks
Neaizmirsti, ka tu pati rakstiiji, ka preciites suutiiji no dazaadiem pārdeveejiem, tas noziimee, ka viena pavadziime neder abiem zaabacinjiem, neskatoties uz to ka pasuutiiti vienaa datumaa

Es nebuutu publiceejusi tevi AIVA LIEPIŅA, ja tu regulaari buutu atbildeejusi uz maniem e-pastiem, un man nerastos aizdomas par kraapsjanu, bet tikliidz ss.lv pasuutiiju tava sludinaajuma tel nr, kurs pat sjobriid nav pieejams, man nekas cits neatlika kaa domaat, ka esmu apkraapta ...

Linda Tropa