Linards Arbidãns - Krāpnieks

Uzmanāties no šī jaunskunga Linarda Arbidāna. Taisa kreisos profilus Andelë Mandelë. Nopirku no viņa Andelë Mandelë botes Nike Air Max720 kurām bija caurs zoles gaisa pūslis. Bet man teica, ka apavi esot ideālā stāvokli bez defektiem. Un izmēru atsūtīja nepareizo. Kad prasīju, lai atsūt bildi ar birku kur ir redzams izmērs, izrādās atsūtīja pilnīgi no citām botēm. Tas vien liecin, ka bija jav prātā apkrāpt mani. Kad konstatēju apaviem bojājumu, sazinājos ar personu, protams lec nost no atbildības un naudu neatgriež man atpakaļ. Viss vairāk sāpīgākais šinī visā, ka tu Linardiņ apkrāpj manu dēlu, kurš ļoti cerēja un gaidīja šos apavus.

D Dāvis2112 06.08.2020

Nekad nevar pirkt kaut ko no nezināmām vietam kad pat nessi redzējusi preci. Šitais uz tevi.

I Inga Kilkena 06.08.2020

Daudz ko nevar.