www.sudzibas.lv Limbažu piens Krāpšana, produkta slikta kvalitāte

Limbažu piens - Krāpšana, produkta slikta kvalitāte

Biju mazliet šokēts, ka 2021. Gadā var nākties nopirkt piena produktu ar pelējumu tur, kur tas nav īsti piemērots atrodoties. Gribu konstatēt, ka lietošanas termiņš šīm produktam ir pat līdz septembrim, un tagad ir jūnijs. Aicinu cilvēkus vairākas reizes padomāt, pirms pirkt produkciju no šīs kompānijas. Galu galā, Cenas uz produkciju tikai aug, bet produktu kvalitāte stāv uz vietas. 100% nepirkšu neko no jums nākamreiz.

B baltmaize 30.06.2021

Nosmel pelējumu un ēd nost.

M Mihails Jolkins 30.06.2021

Adekvāts esi? Pats ēd to sūdu, ja patīk.

A AiK 01.07.2021

Mīļais mans draugs cik stūlbam jabūt lai izdomātu ka vainīgs var būt tikai ražotājs?Veikals arī var glabāt nepareizi tapēc ar čeku uz veikalu un viss nevis ureiz kliegt kā tu

M Mihails Pjolkins 18.07.2021

Pēc pelējuma viena trauciņa nevar spriest par piena produktu kvalitāti ka tādu. Gan Limbažu pienam, gan daudziem citiem produktu kvalitāte mūsdienās ir diezgan laba!

Good Intentions 18.07.2021

Mmmmm... Pelējums...

Good Intentions 18.07.2021

Starpcitu, ja tas tevi šokē, tad dzīve tevi vel daudzreiz šokēs.

G Gulbenietis 18.07.2021

99 % veikala ratos siltumā pastāvēja visu dienu un tad tikai aukstā plauktā ielikts. Ražotājs reti kad ir vainīgs. Limbažu piena produkcija reti bojājas, ja veikalā nestrādā aborigēnu bars.

M Mihails Jolkins 18.07.2021

Ražotājs samaksāja par komentāru