Lillas Lavender - Rupiba

Sodien nolemam ar bernu un draugiem aizbraukt no rigas līdz limbažiem lai ieraudzīt slāvenas lavandu lauki. Atbraucot 90 km uz vienu pusi, mēs satiekam sievieti, kur saka dzīt mūs prom, rupji pateica, ka nav ko braukt ta pat, un jālasa informāciju uz saites, es tiko šodien to skatījos un nebija ne varda par to, ka nedrikst braukt, bet viņa sāka lamaties, ka es meloju un nemāku apieties ar internetu. es paskaidroju, ka mēs atbraucam no rīgas ar bērnu un palūdzu vismāz nofotografēties, viņa mūs idzina, rupji lamajas. par to laiku piebrauca arī citi cilvēki, kurus arī izdzina prom. Tā, ka ja gribesiet braukt tik tālu, jānoskadro, vai tas dieva davans būs jums pieejams, vai jūs izlamas un izdis prom. Šausmīgi. Kauns cilvēkiem tik smuki rakstīt par savam sapnim un būtu tik rupjiem dzīvē.

N

D daiga!! 10.08.2015

Hmm, īstenībā viņu facebook lapā ir rakstīts, ka vini vairs šogad ciemiņus negaida. tagad jau varbūt vispār

N nafiga6ka 10.08.2015

un ja es nelasu vinus faceboka? vinas lapa nekas nav rakstits. vai tad facebok pedeja iespeja kaut ko uzzināt? tad nafig savu lapu taisit un reklamu uz to majaslapu taisīt? tas nav normali. Labi bet rupību nekads facebok neattaisno.