Lilita Danilāne - Krāpšana

Gadījās dzīve vērsties pie Lilitas Danilānes, kas sevi dēvē par psiholoģi.
Šokējošs kompetences trūkums, ko sapratu tikai pēc vairākiem gadiem, kad atkopos no viņas radītā posta mūsu ģimenei. Varbūt viņa kādas mācības oficiāli arī ir izgājusi, tā sakot vajadzīgie "papīri" ir, nu bet realitātē tas ir ārprāts. Manipulēs ar jums ilgi jo ilgi, jo sistēma - ir aitas, būs cirpēji - acīmredzot jau atstrādātā kārtīgi. Un tas nav tikai par naudas pusi... Šī "psiholoģe" mīl uzņemties dieva lomu.
Savus klientus uzskata par zemākas kastas cilvēkiem, kas manuprāt liecina par narcisma pazīmēm.
Savus klientus, viņu stāstus, pieredzes stāsta citiem klientiem, pat pieminot viņu vārdus. Pateikt, ka šāda specialista rīcība ir nekorekta, tas būtu maigi teikts. Šeit tiek jau pārkāpts pat likums.
Tā ir mana bēdīga pieredze un mans viedoklis par savu pieredzi.

K

VSR 11.09.2023

Nu malacis Lilita. No l*hiem izsūc gadiem ilgi naudu...)))