LV RU

AtrisinātaLīguma noslēgšana pa telefonu - Krāpšana

Mani vecāki saņēma telefona zvanu no monētu nams, tika piedāvāts iegādāties monētu no kolekcijas, viņi piekrita. Samaksāja, monēta tika piegādāta. Bet pēc mēneša pastkastītē jau nākamā monēta ar rēķinu. Vecāki šokā, jo gribēja pirkt tikai vienu monētu, nevis visu kolekciju. Zvanu uz monētu nams, kāpēc ir pastkastītē monēta ar rēķinu, viņi man atbild, ka vecāki noslēguši līgumu, es saku, ka neko nav slēguši, uz to tiek atbildēts, ka līgums noslēgts telefoniski. Es tagad nesaprotu, kā var noslēgt līgumu pa telefonu... Pazīstot šādu kantoru apmācītos cilvēkus Skaisti runāt, nav brīnums, ka daudzi pensionāri un ne tikai tiek apvārdoti. Vai šī nav krāpniecība? Un cik ētiski tas ir?
Mans atteikums netika ņemts vērā, jāzvanot pašai pasūtītājai, kontakttālrunis viņiem maksas, vismaz minūti jāklausās visādi paziņojumi, vecākiem jāmaksā par pasta sūtījumu, lai atgrieztu monētu. Nu kā var mierīgi naktīs gulēt šādi cilvēki, kas izdomā šādus biznesus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Santa1975 08.02.2020

Viss tika veiksmīgi atrisināts. Vairs netiks sūtītas paciņas.

S

Komentāri (4)

⛔️ 07.02.2020

Vari sūtīt viņus nah...j, tādam telefoniskam līgumam nav jurudiska spēka un visas finansiālās pretenzijas tiesa uzskatīs par nepamatotām, visi sekojošie inkasso un kolektori varēs sūk..t pi..pi, jo līdz tiesai tas nekad nenonāks. Viņi izmanto pensionāru lētticību.

BondsBonds 07.02.2020

Sūti atpakaļ uz adresi no kuras nāca un guli mierīgi. Ja kāds ko prasa, nosūtīji atpakaļ. Visu dokumentē pierādāmi. Bet vai mēs zinām ko tie tavi vecāki ir darījuši?

Pacco_al 08.02.2020

Jā līgumu var noslēgt arī pa telefonu.

latvietis7 10.02.2020

es pats strādāju kompānija kur slēdzu līgumus caur telefonu, tas ir mans darbs un es pelnu skaistus bonusus, vienalga pensionārs vai karavīrs, ņemu visus kuri ir lettīcīgi un izi parvilināmi! Guļu saldi, jo nauda nesmird :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes