Līgojam Madonā - organizācija

Jāņos gribas atpūsties, bet šo pacilājošo brīdi sabojāja pasākuma"Līgojam Madonā" organizatori.
Ieejot iekša, konstatējām, ka esam aizmirsuši lietusmētelīšus bērniem. Gribējām doties pakaļ, bet izrādās, ka jāpērk papildus lentīte par EUR 1, lai tiktu atpakļ (naudas plēšana pat šādos pasākumos).
Daudzi soli bija saplēsti, teritorija tik ļoti ierobežota( nevienā līdz šim organizētā Līgo pasākumā tā nav bijis), apsargāja pat ar suņiem un iedzēruši apsargi.
Kronis bija tualetes. Parasti tik kupli apmeklētos pasākumos, tās uzstāda papildus. šeit bija jāstāv garum garā rindā. Ekonomēja pat uz to. Paldies, ka nebija jāmaksā ieeja tualetē.
Turpmāk izsvērsim vai braukt uz Radio2 organizētajiem pasākumiem, lai gan līdz šim, mums tie ir patikuši.
Skumji, ka svētku noskaņā bija šadas negācijas.

T