www.sudzibas.lv Ligita Kalniņa Skropstu pieaudzesana

Ligita Kalniņa - Skropstu pieaudzesana

Ligita Kalniņa pieaudze skropstas Kengaragā par 5 Ls. Kad pieaudzē skropstas līmē zem acim nevis specialo leikoplastu bet gan skoču. Skropstas nožāvē ar fēnu. Kā arī strādā ar līmi kas ļoooti kož acīs un arī to līmi izmanto pārāk daudz tā ka uz skropstam līme visa saķep kopā. Man viņa žāvējot ar fēnu skropstas un ta pavisam maz nozaveja līmi, acis uzreiz kluva sarkanas un asaroja, bet vina tikai piedavaja panemt lidzi vairakas salvetes, lai ir kur asaras slaucit, kā rezultata izejot ārā knapi vareju atvert acis - drausmigi koda acīs un taa rezultata acis visas bija loooti sarkanas, sāpec vienai acis pargaja aptuveni pec 5 stundam bet otrai acij taa ari nepargaja un asaroja. Tā dabuju nakamaja diena nemt skropstas nost.

Z

J jāāā 01.09.2010

Dura tu esi, Zane! Droši pati iedomājies, ka esi baigā skaistule kaza

M mellene 01.09.2010

komentārs ne pa tēmu, kas tur ko iedomāties ko ne ja tik jēli un neprofesionāli var strādāt tur tikai jābrīnas, un zaņuk nākošreiz labak samāksā 15 LS nekā ej pie kautkādas amatieres pa piečuku tapēc jau arī tā cena ir tik nesamērīgi zema jo tu nemaksā par kvalitāti bet par kvantitāti.

M mellene 01.09.2010

Pašai pieredze ka sačakarē it kā domāts skaistumkopšanas pasākums bet fināls ir vēl ļaunāks, un varbūt tīšām tā izdarīja, ja ir pazīstama, bet ja nepazīstama tad pilnīga amatiere neprofesionāle...

Z Zane 01.09.2010

Nepazistama vina man bija pec sludinajuma zip.lv, tagad jau pacelusi cenu 6 Ls skropstas maksa

P.S. nikam Jāāā - sai sudzibai nav nekada sakara ar to ko es esmu vai neesmu par sevi sadomajusies, bet gan bridinu cilvekus, izstastot, ka man gaja pie sis ta saucamas "meisteres"

M maRita 01.09.2010

skopais maksā divreiz...

M mellene 02.09.2010

Tev zane nav jāattaisnojas neizglītotu cilvēku priekšā, paldies ka pateici, tas nozimē ka caur zip.lv, īstenibā tik drosi piekrist uz šādiem pakalpojumiem nevajag, jāiet uz kārtīgiem saloniem, kolonnā man pielika skropstas un 3. nedēļas skaisti turējās:D, iesaku nākošreiz izvēleties tev kartīgu salonu, varbūt pat kolonnu:D

E Evija 05.09.2010

Es visu laiku eju pie šīs meisteres un man nav nekādas vainas man patīk kā viņa liek. Ja tev nepatīk tad nenāc un meklē sev vēl labāku meistaru. Viņa arī salonā strādā un tur liek pa lielāku naudiņu, mājās tikai piepelnās. :) Un manas meitenes, mana mamma pat iet pie viņas un nekādas vainas.

Mamma 05.09.2010

Zane tavas skropstas ir nestandarta, kāpēc uzreiz meistarei neteici ka ciet no mitrās ekzēmas uz skropstām. Domāju daudzi meistari uzreiz atteiktu, baidoties no infekcioza dermatīta.

V Valda 05.09.2010

Iepriekseja kom ipasniece Tew ir nestandarta smadzenes, un tu ciet no daunisma!!!

Z Zane 05.09.2010

Zzannnnneee reti mulkigs komentars tev sanaca, man nav nekadas ekzemas vai vel kaut ka cita, ne jau pirmo reizi liku skropstas, nekad ieprieks neka tada nebija, vnk Ligita strada ar letu limi - Ķīnā ražotu.

Evija es pie vinas kaut par velti vairs neliktu. Un pat ja viņa strada ari salona, tas neko nenozime, ari salonos medz but neprofesionali. Un Evija pasaki par kadu Ligitas profesionalitati liecina skropstu zavesana ar fenu un parasta papira skoca limesanu zem acim???

E Evija 05.09.2010

kādu parastu viņa liek speciālu kas ir līdzīgs un nekāds lētais nav līme vien maksā 25ls jo es redzēju čeku, fēnu man tas patīk labāk nekā ar vēdekli jo ar fēnu vieglāk un ātrāk žūst.
un viņa tiešām strādā labi viņa pat salonā apmāca meitenes jaunās un konkursos piedalās ārpus Lv robežām.
Viņa vienreizēji superīga meisterīte :) es tikai tagad esmu par viņas nekādu citu.

Z Zane 05.09.2010

Ai ai ka izgazies - nu tagad man tikai tads secinajums vai nu tu pati es Ligita vai ari tu pilniba neko nesaproti no skropstu pieaudzesanas tehnikas un materialiem :D
Ligita izmanto limi kas max maksa 4Ls (ta kas mana pievienotaja attela), specialais skropstam paredzetais plaksteris izskatas un ir savadaks, fens ir paredzets matiem un tikai, ar vedekli ari neviens nezave skropstas :D tam ir paredzets specials puslitis un ar to ari skropstas zust visatrak. Nu kadas tu te mulkibas stasti par konkusiem un visu parejo vnk smiekligi pat lasit. Ja tev patik ka Ligita taisa tad liec pie vinas un priecajies bet nestasti citiem pilnigas mulkibas :D

E Evija 05.09.2010

Es neesmu Ligita bet gan vinas kliente kas ir par vinu.
un vina strada ar citu limi ne ar tadu kadu te saki. varbut tu jauc ar kadu citu Ligitu. ar pusliti vina ari strada un pec tam ar fenu tas ir normali daudzas vietas ta dara. Netici nevajag vina brauc pa konkursiem un tagad ari gatavojas konkursam kas driz bus. ja nezini nevajag tad te runat mulkibas.
Vinai ir zelta rokas. :)

Mamma 05.09.2010

Zane izklausās pēc lētas konkurences un pati strādā ar fotogrāfijā redzamajām Ķīnā ražotajām precēm. Cik zemiski Zane lūzere!Ligita ir meistare ar zelta rokām un tavi komentāri to nekādi nevar ietekmēt.

D Dagnis 05.09.2010

Es ari nesen liku skropstas pie Ligitas. Nu ista amatiere :(( Ja tiesi ar so limi Ligita strada ko ievietojusi Zane.

D Dagnis 05.09.2010

Kad man Ligita lika skropstas jutos dikti nekonforti jo taja pasa istaba sedeja vinas omite un vinas berns, kuru liekot man skropstas ari pieskatija. Ligita strada uz kvalitāti nevis kvalitati. Neticiet cilveki tam ka tur bus antialergiska lime un viss parejais kas vinas sludinajuma solits, jo nebus neka no ta. Skropstas ari uzlika skibi :(

Mamma 05.09.2010

Viva Rr & Zane beidziet vienreiz apdirst labu meistari. Neviens nav vainīgs ka nemākat strādat ar cilvēkiem un visi klienti aiziet pie Ligitas . Ligita savu darbu veic profesionāli un kvalitatīvi tāpēc par klientu trūkumu nesūdzas.

J JaaZaņuk 05.09.2010

Man izgaja dikti lidzigi ka tev Zaņuk, acis bija dikti sarkanas, limes izkostas un viss vakars sabojats del ta, ka ari nauda pilnigi veja izsviesta. Nesaprotu ka kads par vinu vel kaut ko labu var uzrakstit, jo mana pieredze ir loti negativa. Nekad pie vinas vairs neiesu. Ko tu te Evija pudere citiem smadzenes par konkursiem un saloniem, ja vina pat skropstas nejedz nozavet!!!

J JaaZaņuk 05.09.2010

Apmierināta Kliente - laba meiestere nestrada par 5 LS