Liga Krima/26118132 - Par naudas lietam

Labdien es sanemu somenes algu un man liga krima atvilka visu naudu sogad minimalais ir 440 euro bez nodoklu nomaksas un tapec vina drikst novilkt visu naudu man tad man sanak dzivot uz ielas zem koka ja es piemeram pelnu 1000 euro menesi vina man var atvilkt 50 procentu un puse man paliek uz rokas kur tad vina baz to naudu sava kabata vaii.

A AK-74 31.01.2018

ZTI atstāj tikai minimālo ja nav apgādājamo, viss likumīgi, pelni kaut 2000, atstās tik minimālo kamēr parāda summa netiks dzēsta, pats tam eju cauri...

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 02.02.2018

Nestāstiet muļķības! Tiesas spriedumā ir rakstīts cik daudz ir jāatskaita paradu dzēšanai un summa nevar būt vairāk par 50% no ienākumiem, BET uz rokam jāpaliek ne mazāk ka minimāla noteikta summa ar izņēmumiem, kas skar bērnu uzturlīdzekļu nomaksu un t.l

Minēta gadījumā: Ja alga sastāda 1000EUR - maksimāli atskaitīt drīkst 50% - tas ir 500EUR, grūtāk ir ar summām, kuras ir zemāk vai vienādas ar minimumu... Visu nosaka tiesas spriedums!
Jautājumu gadījumā rakstiet - [slēpt]@inbox.lv

A AK-74 03.02.2018

Tiesas spriedumā? :) tiesas spriedums un zti izpildraksts ir divas dažādas lietas

Kalvis Helvigs 01.02.2018

Atver kontu Latvijas Pastā.
Plusi : Tavai naudai netiek klāt ZTI un citas trešās personas .
Mīnusi : Nav internetbanka , nav norēķinu karte . Par naudas izņemšanu pasta nodaļā jāmaksā kaut kādi pārdesmit centi komisija . Viss.

A Alksnis69 02.02.2018

Latvijas pasta kontam. Jau no pagājušā gada 01.07.17 ir pie kļuva tiesas izpildītājiem. No viņiem tāpat, kā no bankas kontā tiek novilkti parādi

Kalvis Helvigs 09.02.2018

Muļķības. 2017 gada ziemas beigas iesniedzu prasību nodokļu atgriezsanai .vid informēja,ka man ir parāds tiesu izpilditajam un vajadzibas gadījumā visa nauda tiks viņam. Tā paša gada vasaras beigās atcerējos par pieprasīto un nolēmu iegriezties pasta nodaļā tīri intereses pēc,vai tiešām tā ir. Izņemu savus 257 eur un biju ļoti priecīgs. Tamdēļ saku no savas pieredzes ,nezinu kā tas ir tagad.

A Alksnis69 02.02.2018

Minimālā alga paliek konta. Ja ir apgādājamie tad par katru apgādājamo nāk klāt 75 €. Bet tos vēl jāiet un jāiesniedz. Viņiem kantori. Nepievienosies apgādājais. Viņi nedarīs ne ziņas ne miņas. Vilks pa pilno nost.

A Alksnis69 02.02.2018

Minimālā alga ja ir 440 paliek uz rokas. +75 € no katra apgādājamajiem bērniem. No tā veidojas summa. Cik tev paliek. Ja negribi lai velk caur darbu. Ej uz kantori uzraksti iesniegumu, ka pats labprātīgi maksāsi 100€ apmērām katru mēnesi. Tad vairs nevilks caur bugalteriju darba.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 05.02.2018

Minimālā alga ja ir 440 paliek uz rokas. +75 € no katra apgādājamajiem bērniem.
*Nepareizi: 430,00EUR + 64,03EUR uz katru bērnu
No tā veidojas summa. Cik tev paliek. Ja negribi lai velk caur darbu.
* Nepareizi: Piespiedu piedziņa NAV izteicienu "Ja negribi..."; Kreditori jau mēģinājuši vienoties par parada atmaksu (kā, tas ir cits stāsts) un ja piedziņa notiek ar ZTI palidzību, tad bijusi tiesa un tur skaidri noteikts, kā tu atmaksas - ar mantu, ar darba algu un t.t
*Daļēji taisnība - jo būs jāpamato, kāpēc tieši tādu summu vari maksāt un kāpēc ne vairāk...
Tad vairs nevilks caur bugalteriju darba.

D Dārta742 17.02.2019

Par šī tiesu izpildītāja darbībām es vairāk nebrīnos.Man personīgi tika bloķēts konts,+ tika nosūtīta vēstule darba davejam lai atvelk no algas. Ar konta izrakstu devos pie Līgas Krimas, lai atbloķē kontu, jo manā kontā tiek ieskaitīti arī bērna pabalsti. Ar jautājumu kāpēc Jūs bloķējat kontu uz kura tiek skaitīta darba alga un kāpēc Jūs vēl sūtat vēstuli darba devējam lai atvelk no algas un kāpēc Jūs neatblokejat manu kontu, ja konta izraksta ir redzams kad manā kontā ienāk arī līdzekļi bērna uzturam? Viña man mēģināja iestāstīt kad tiesu izpildītājs drīkstot atvilkt arī no bērna pabalstiem, atstājot kontā minimālo algu. Miinimalie uzturlidzekli paliekot, bet pārējais tiekot atvilkts. Uzturlidzekli bērnam veidojot arī sos minimālos ienākumus kas drīkstot palikt uz konta. Es lielākas muļķības nebiju dzirdējusi! Par šo Līgu Krimu personīgi esmu iesniegusi prasību par nelikumīgām darbībām, jo ir likums kad bērna pabalstiem tiesu izpildītājs nedrīkst ķerties klāt. Viņa maļ tikai savu kad konta tiek atstāti minimālie līdzekli un no bērna pabalstiem nekas netiekot atvilkts.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 18.02.2019

Tieši tā: CPL 596.panta piektā daļa aizliedz vērst piedziņu uz naudas līdzekļiem, kas paredzēti bērnu uzturam...
Vēlētos uzdot jautājumu, kurai tiesai tika uzrakstīta sūdzība, jo Zemgales rajona tiesā, kā arī Zemgales apgabaltiesā tika/tiks skatītas līdzīga rakstura sūdzības...
Žēl ka ne Tieslietu ministrs, ne LZTI padome nereaģē uz sūdzībām... Pat Ministru prezidents un Valsts prezidenta kanceleja "futbule" pilsoņu vēstules ar šāda tipa informāciju...

K Katrina7777 24.04.2019

Man precīzi tāds pats gadījums. Apķīlā mana darba algu + kontu kur ienāk uzturlidzekli par diviem bērniņiem no valsts. Kā vispār tiesu izpildītājs drīkst apķīlāt algu + kontu kur vēl skaita šo darba algu, kad ir jau apķīlāta un bērna pabalstus ko maksā valsts uzturlidzeklu garantijas fonds? Viņa mēģina iestāstīt kad var un tas esot likumīgi.,viņa pat neņem vērā faktu kad par katru apgādājamo pie minimālas algas ir jāpieskaita 64 eur valsts sociālā nodrošinājuma apmērā par katru bērniņu kas ir mana apgādība. Es esmu vienkārši bezspēcīga, ne es saņemu savu minimālo algu+ 64 eur par katru bērnu ko nedrīkst apķīlāt ne savus bērna uzturlidzeklus ko maksa valsts. Kur var vērsties ar šādu sūdzību. Es pat nezinu pie kāda jurista vērsties jo šeit Limbažos šķiet viņi savstarpēji pazīstami un viens otra roku mazgā. Šis Līgas Krimas darbības ir acīmredzama rupja likumu parkāpšana. Viņa man mēģina iestastit kad visu darot pēc likum, radot viņai likuma pantus.,viņa pat neskatās tikai mal savu, kad visu darot pareizi un korekti un es varot sūdzēties kur gribot jo likums esot viņas puse.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 27.04.2019

Iesniedziet sūdzību Tieslietu ministrijā ar lūgumu saukt pie disciplināras atbildības... pievienojot klāt izdrukas un sarakstes kopijas... un minēto iesniegumu nosūtiet arī tiesībsargam