Liepkalni - konditoreja

biju iegriezusies Pļaviņās, lai uz kapussvētkiem iegādātos manis iecienītos gaļas rausīšus (gaļas pīrādziņi, tie pārdodas uz svara), liels un nepatīkams bija mans pārsteigums kad iepriekš izslavētos rausīšus sāku dalīt maniem viesiem, jo tu prakstiki iekšā gaļas nebija!!!viena mīkla!!!vai tiešām jūs gribat sabojāt savu reputāciju, un būt vienā līmenī ar citiem?????padomājiet pie savas produkcijas kvalitātes!!!kaut nu jau man un maniem viesiem priekštats par jūsu produkciju ir mainījies...un jūs jau ziniet cilvēku pieredze ir labākā "reklāma"!!!

;

R Ruperts 28.11.2008

Jā, Liepkalnu veikalā, kas ir blakus, arī ir bardaks - piemēram, pārdevējas izaicinoši uzsver, ka nevar samainīt NEKĀDU papīra naudu un ja nav tieša nauda, tad tā "neesot viņu problēma"...idiotisms - īsta Baltkrievijas PSR attieksme!!!

S Silvija 01.12.2009

Kā saimnieks attiecas pret darbiniekiem, tā darbinieki pret klientiem!!!Vai nav patīkami izjust Baltkrievijas servisa līmeni Latvijā??????

H Hugo Djego 01.12.2009

Feinā, tas ir tāpat ka tajā anekdotē par vafeļu torti "Vāverīte".Arī tajā vāverītes neatradīsi :D

K kiborgs 22.05.2018

Jums ma-u-kām vafeles. Normāli ir cepumi rūtiņās.Vāverīti meklē dāmai biksītēs!

E Eseseseseseseses 01.12.2009

tu kaut ko nejauc? tradicionaali kapu sveetkos cilveeki apkopj/noliek pukjiites uz savu aizgaajuso radinieku kapiem...parasti piiraadzinji netiek eesti...varbuut tu seit runaa par beeru mielastu? ...
bet - 'point taken' - es arii nesaprotu tos sabiedriskaas eedinaasanas uznjeemumus, kuri muusdienaas ietaupa uz galju piiraadzinjos - varbuut cepiens par paaris latiem leetaaks sanaak, bet klienti saadaa veidaa tiek zaudeeti...