www.sudzibas.lv Liepājas Universitāte Produkta neatbilstība

Liepājas Universitāte - Produkta neatbilstība

Studēju 4. kursā šajā Universitātē. Katru sūdzību uzskaitīt būtu muļķīgi, taču uzskatu, ka šajā Universitātē strādā nekompetenti pasniedzēji, kuri nav ieinteresēti kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā. Neesmu nesekmīga nabaga studente, kura sagājusi ragos ar pasniedzējiem. www.lais.lv ir publicēti visu priekšmetu apraksti - tas, kas tiek pasniegts lekcijās bieži atšķiras kā melns pret baltu. Ļoti bieži izkrīt lekcijas, par šādiem gadījumiem studenti baidās runāt - var sekot atklāta nepatika un sliktas atzīmes no pasniedzēju puses. Iesaku Universitātes vadībai veikt plašākas ANONĪMAS aptaujas studentu vidū, minot konkrētus pasniedzēju vārdus un gadījumus, kad students nav bijis apmierināts. Es nevaru pieņemt to, ka cilvēkiem maksā par to, ka viņi slikti dara savu darbu - pati strādāju algotu darbu un strādāju vairāk kā pirms krīzes, kaut saņemu mazāk. Man tas pat liekas loģiski - tas ir progresa, ekonomiskās atlabšanas dzinulis. Liepājas Universitātē ir tā: kā maksā, tā strādājam.

A absolvents 05.08.2010

tas protams ir atkarīgs no fakultātes...

C cikpulkstens 11.02.2017

Jāņem verā, ka pasniedzēju atalgojams ir visai smieklīgs un viņi strādā pamatā tikai uz savu entuziasmu. Universitāte ir maza, finansējums līdz ar to arī nav tik liels, kā, piemēram, lielajām universitātēm. Bet to tiešām var just mācību personālā. Lekciju kvalitāte lielākoties nav visai laba (ne 100%, jo ir arī ļoti labi pasniedzēji, kuru lekcijas ir interesantas un var arī kaut ko iegūt), tācu vairāk ir lekcijas skata pēc un nevar saprast, kas ir vispār iemācīts. Daži pasniedzēji vēl nav sapratuši, ka slaidos nevar sakopēt lielu teksta apjomu, kuru pēc tam ļoti vienmuļā balsī arī nolasa. Kursa apraksti ir diezgan simboliski paši par sevi un bieži vien satur maz informācijas par kursu, tā saturu un mācību norisi KP iegūšanai.
Aptaujas jau kādu laiku nav redzētas, taču tās būtu ļoti nepieciešamas, lai varētu sniegt pienācīgu atsuaksmi par kursu un pasniedzēju.