Liepājas Reģionālā Slimnīca - traumatalogijas nodala

Sveicinati gribu jums pastastit par Liepajas regionalas slimnicas-Traumatalogijas nodalu.Manu radinieku pec reanimacijas nodalas parveda uz TR.NOD.laba stavokli vinam bija operacijas spranda.pats nevar paest utt.tur strada maina kas parsvara runa krievu valoda.biju aizgais ciemos un radinieks saka sudzeties.Vins prasijis lai masina iedod padzerties masina adbildeja ka nav laika ka iedosot tad padzerties kad pusdienas bus.Jus milie cilveki iedomaieties ka 8no rita vins prasija padzerties APTUVENI 11 30 vinam iedeva.tas nav viss es kad biju aizgais cits paciients bija piespiedis pogu ka vinam sistema ir beigusies vina pedinas masina pateica ka pec 5minutem atnaks es tur pavadiju apmeram pusotru stundu vinam vel sistema palika.tas vel nav viss kad masinu nolaidibas del manu radinieku veda atpakal uz reanimacijas nod. vinam prasija kad jums ir pedejo reizi pampers mainits vins teica7 no rita bet tad jou pulkstenis bija 3pa dienu.vai tik tiesam sadam masinam kuru del manam radiniekam ir radusies ielumi un izgulejumi uz pakalas ir vieta slimnica.ja kads zina ko man darit un kur griezties talak ludzu padodiet zinu.tas vienkarsi ir vaks visam.

R

Liepajas regionalaja slimnica traumpunkta varat negriesties ja jus neatved ar atrajiem ja jums nav finases kuras uzreiz samaksat jus tur neviens nearstes virs 3 dienas brauc uz traumpuntu jo ievainoja roku un nejut vinu lidz elkonim. Kamer viniem uzreiz nesamaksasiet vini jus pat nearstes. Esmu loti dusmiga un neapmierinata ar vinu attieksmi